Registrikaart · Äriregistri kanne 11791074
Bigvision OÜ
- Registrikood11791074
- Asutatud2009 (16 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202527 750 €
- KMKR numberEE101366850
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Bigvision OÜ
- Registrikood
- 11791074
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 03.12.2009
- KMKR number
- EE101366850
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve linn, Järve linnaosa, Outokumpu tn 19-70
- Aadress kehtib alates
- 01.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Sirje Tuur | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Sirje Tuur | Juhatuse liige | 01.02.2017 |
| Urmo Novikov | Juhatuse liige | 29.06.2021 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Sirje Tuur | otsene osalus | 24.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 69 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 27 750 € | +8,9 | |
| Müügitulu muutus | 15 000 € → 27 750 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 9699 | Muu mujal liigitamata teenindus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu mujal liigitamata teenindus teenis ettevõte 2025. aastal 27 750 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2025 | 27 750 € |
| 2024 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2025 | 15 000 € |
| 2023 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 24 000 € |
| 2022 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 72 883 € |
| 2021 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 92 593 € |
| 2020 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 61 231 € |
| 2019 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 84 443 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 27 750 € | 15 000 € | 24 000 € | 72 883 € | 92 593 € | 61 231 € | 84 443 € |
| Ärikasum | −17 304 € | −65 710 € | 9350 € | 60 023 € | −36 750 € | −25 130 € | −152 132 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −17 304 € | −65 710 € | 9350 € | 60 023 € | −36 750 € | −25 130 € | −152 132 € |
| Aruandeaasta kasum | −17 304 € | −65 710 € | 9350 € | 60 023 € | −36 750 € | −25 130 € | −152 132 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 12 724 € | 9820 € | 10 000 € | 12 500 € | 0,00 € | 0,00 € | 2765 € |
| Varad kokku | 164 860 € | 182 164 € | 249 674 € | 240 189 € | 180 371 € | 217 751 € | 241 858 € |
| sh käibevarad | 18 560 € | 23 140 € | 209 674 € | 190 189 € | 117 871 € | 217 751 € | 241 858 € |
| sh põhivarad | 146 300 € | 159 024 € | 40 000 € | 50 000 € | 62 500 € | 0,00 € | 0,00 € |
| sh raha | 2360 € | 4360 € | 111 024 € | 89 560 € | 27,00 € | 19,00 € | 2350 € |
| Omakapital | 164 860 € | 182 164 € | 247 874 € | 238 524 € | 178 501 € | 215 251 € | 240 381 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 179 608 € | 245 318 € | 235 968 € | 175 945 € | 212 695 € | 237 825 € | 389 957 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 1800 € | 1665 € | 1870 € | 2500 € | 1477 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | −4580 € | −55 890 € | 19 350 € | 72 523 € | −36 750 € | −25 130 € | −149 367 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 17.07.2025 | 28.07.2024 | 24.08.2023 | 12.07.2022 | 26.08.2021 | 31.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 99,3 % | 99,3 % | 99,0 % | 98,9 % | 99,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −62,4 % | −438,1 % | 39,0 % | 82,4 % | −39,7 % | −41,0 % | −180,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.