Registrikaart · Äriregistri kanne 11792795
OÜ Mevot Invest
- Registrikood11792795
- Asutatud2009 (16 a)
- Töötajaid 202512
- Müügitulu 20251 149 275 €
- KMKR numberEE101392442
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ Mevot Invest
- Registrikood
- 11792795
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.12.2009
- KMKR number
- EE101392442
- Aadress
- Lääne-Viru maakond, Haljala vald, Kisuvere küla, Tuule-4
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 67 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 12 töötajat viimases aruandes | +12 | |
| Müügitulu | 1 149 275 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 705 584 € → 1 149 275 € | -9,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 42111 | Maanteede ja kiirteede ehitus | Põhitegevusala |
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Maanteede ja kiirteede ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 1 060 502 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2025 | 1 060 502 € |
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 88 773 € |
| 2024 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2025 | 1 584 380 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 121 204 € |
| 2023 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2008 | 1 134 518 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 57 514 € |
| 2022 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2008 | 1 225 674 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 79 991 € |
| 2021 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2008 | 1 469 788 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 67 672 € |
| 2020 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2008 | 794 578 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 92 843 € |
| 2019 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2008 | 558 709 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 212 750 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 12 |
| 2024 | 12 |
| 2023 | 13 |
| 2022 | 14 |
| 2021 | 15 |
| 2020 | 14 |
| 2019 | 12 |
| 2018 | 10 |
| 2017 | 8 |
| 2016 | 5 |
| 2015 | 5 |
| 2014 | 5 |
| 2013 | 7 |
| 2012 | 8 |
| 2011 | 8 |
| 2010 | 4 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 149 275 € | 1 705 584 € | 1 192 032 € | 1 305 665 € | 1 537 460 € | 887 422 € | 771 459 € |
| Ärikasum enne makse | 65 014 € | 104 007 € | 113 445 € | 95 657 € | 226 183 € | 4798 € | 70 170 € |
| Aruandeaasta kasum | 65 014 € | 104 007 € | 113 445 € | 95 657 € | 226 183 € | 4798 € | 70 170 € |
| Tööjõukulud | 373 056 € | 374 067 € | 348 733 € | 335 969 € | 356 189 € | 326 321 € | 255 250 € |
| Varad kokku | 1 104 855 € | 1 075 493 € | 996 478 € | 938 157 € | 850 335 € | 464 527 € | 473 545 € |
| sh käibevarad | 676 067 € | 588 059 € | 480 466 € | 308 885 € | 431 350 € | 266 470 € | 263 303 € |
| sh raha | 201 985 € | 392 107 € | 185 936 € | 111 812 € | 272 287 € | 113 435 € | 102 462 € |
| Omakapital | 864 198 € | 801 083 € | 700 319 € | 586 873 € | 464 636 € | 238 453 € | 234 584 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € |
| Lühiajalised kohustised | 174 795 € | 166 861 € | 117 397 € | 113 408 € | 119 648 € | 110 105 € | 107 721 € |
| Pikaajalised kohustised | 65 862 € | 107 549 € | 178 762 € | 237 876 € | 266 051 € | 115 969 € | 131 240 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 12 | 12 | 13 | 14 | 15 | 14 | 12 |
| Omakapitali osakaal varadest | 78,2 % | 74,5 % | 70,3 % | 62,6 % | 54,6 % | 51,3 % | 49,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 5,7 % | 6,1 % | 9,5 % | 7,3 % | 14,7 % | 0,5 % | 9,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.