Registrikaart · Äriregistri kanne 11793201
Furamo OÜ
- Registrikood11793201
- Asutatud2009 (16 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 20252 059 446 €
- KMKR numberEE101382397
- Sellel aadressil on registreeritud 145 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Furamo OÜ
- Registrikood
- 11793201
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.12.2009
- KMKR number
- EE101382397
- Osa- või aktsiakapital
- 2684 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Veskiposti tn 2
- Aadress kehtib alates
- 25.04.2022
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Lilian Kivest | 33,38 % · 896 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
| Juhani Heimonen | 33,31 % · 894 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
| Meelis Kuura | 33,31 % · 894 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Lilian Kivest | Juhatuse liige | 02.07.2010 |
| Juhani Heimonen | Juhatuse liige | 07.01.2016 |
| Meelis Kuura | Juhatuse liige | 07.01.2016 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Lilian Kivest | otsene osalus | 08.10.2018 |
| Meelis Kuura | otsene osalus | 08.10.2018 |
| Juhani Heimonen | otsene osalus | 08.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 67 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 | |
| Müügitulu | 2 059 446 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 2 212 101 € → 2 059 446 € | -2,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256484465
- Veebilehtfuramo.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46832 | Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 2 059 446 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 2025 | 2 059 446 € |
| 2024 | Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 2025 | 2 212 101 € |
| 2023 | Sanitaarseadmete jm ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 2008 | 2 266 142 € |
| 2022 | Sanitaarseadmete jm ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 2008 | 2 530 078 € |
| 2021 | Sanitaarseadmete jm ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 2008 | 2 322 187 € |
| 2020 | Sanitaarseadmete jm ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 2008 | 2 047 444 € |
| 2019 | Sanitaarseadmete jm ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 2008 | 2 204 585 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 059 446 € | 2 212 101 € | 2 266 142 € | 2 530 078 € | 2 322 187 € | 2 047 444 € | 2 204 585 € |
| Ärikasum | 10 555 € | 12 566 € | 26 310 € | 79 774 € | 157 458 € | 121 399 € | 134 276 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 10 433 € | 10 752 € | 24 161 € | 79 554 € | 156 469 € | 120 894 € | 134 281 € |
| Aruandeaasta kasum | 7895 € | 5521 € | 22 469 € | 75 435 € | 149 381 € | 107 024 € | 128 281 € |
| Tööjõukulud | 101 083 € | 77 404 € | 77 404 € | 72 398 € | 69 939 € | 68 860 € | 64 802 € |
| Põhivarade kulum | 5005 € | 4939 € | 4759 € | 2918 € | 420 € | 471 € | 1032 € |
| Varad kokku | 768 892 € | 708 594 € | 797 381 € | 745 049 € | 698 857 € | 532 000 € | 479 688 € |
| sh käibevarad | 761 218 € | 697 641 € | 781 489 € | 724 397 € | 697 417 € | 531 580 € | 478 797 € |
| sh põhivarad | 7674 € | 10 953 € | 15 892 € | 20 652 € | 1440 € | 420 € | 891 € |
| sh raha | 61 349 € | 58 818 € | 71 316 € | 145 396 € | 120 290 € | 46 254 € | 46 455 € |
| Omakapital | 448 018 € | 449 123 € | 473 085 € | 461 011 € | 410 880 € | 299 419 € | 250 664 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 437 439 € | 440 918 € | 447 932 € | 382 892 € | 258 815 € | 189 711 € | 119 699 € |
| Lühiajalised kohustised | 320 580 € | 255 969 € | 317 344 € | 273 686 € | 287 977 € | 232 581 € | 229 024 € |
| Pikaajalised kohustised | 294 € | 3502 € | 6952 € | 10 352 € | — | — | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Ärikasum enne kulumit | 15 560 € | 17 505 € | 31 069 € | 82 692 € | 157 878 € | 121 870 € | 135 308 € |
| Aruanne esitatud | 29.06.2026 | 30.06.2025 | 29.06.2024 | 30.06.2023 | 25.04.2022 | 18.06.2021 | 18.05.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 58,3 % | 63,4 % | 59,3 % | 61,9 % | 58,8 % | 56,3 % | 52,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,4 % | 0,2 % | 1,0 % | 3,0 % | 6,4 % | 5,2 % | 5,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.