Registrikaart · Äriregistri kanne 11794865
TOPFIVE OÜ
- Registrikood11794865
- Asutatud2009 (16 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025138 641 €
- KMKR numberEE102339093
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- TOPFIVE OÜ
- Registrikood
- 11794865
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 27.11.2009
- KMKR number
- EE102339093
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Mõisavahe tn 45-68
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 64 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 138 641 € | +15,4 | |
| Müügitulu muutus | 125 906 € → 138 641 € | +3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46131 | Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus teenis ettevõte 2025. aastal 138 641 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 138 641 € |
| 2024 | Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 125 906 € |
| 2023 | Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 120 161 € |
| 2023 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 1093 € |
| 2022 | Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 115 225 € |
| 2022 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 2797 € |
| 2022 | Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 2008 | 2253 € |
| 2021 | Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 66 809 € |
| 2021 | Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 2008 | 2682 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 138 641 € | 125 906 € | 121 254 € | 120 275 € | 69 491 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Ärikasum enne makse | −3423 € | 644 € | −766 € | 6748 € | 14 896 € | 0,00 € | −3,00 € |
| Aruandeaasta kasum | −3423 € | 644 € | −766 € | 6748 € | 14 896 € | 0,00 € | −3,00 € |
| Tööjõukulud | 14 166 € | 13 405 € | 12 629 € | 5471 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 28 518 € | 29 127 € | 28 545 € | 30 943 € | 19 615 € | 3693 € | 3693 € |
| sh käibevarad | 28 032 € | 28 641 € | 28 059 € | 28 563 € | 19 465 € | 3693 € | 3693 € |
| sh raha | 6824 € | 15 436 € | 10 295 € | 13 868 € | 13 196 € | — | — |
| Omakapital | 22 137 € | 25 215 € | 24 571 € | 25 337 € | 18 589 € | 3683 € | 3683 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € |
| Lühiajalised kohustised | 6381 € | 3912 € | 3974 € | 5606 € | 1026 € | 10,00 € | 10,00 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 77,6 % | 86,6 % | 86,1 % | 81,9 % | 94,8 % | 99,7 % | 99,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -2,5 % | 0,5 % | -0,6 % | 5,6 % | 21,4 % | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.