Registrikaart · Äriregistri kanne 11807547
OÜ Soomill
- Registrikood11807547
- Asutatud2009 (16 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202573 475 €
- KMKR numberEE101336602
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ Soomill
- Registrikood
- 11807547
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 08.12.2009
- KMKR number
- EE101336602
- Osa- või aktsiakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Saue vald, Jaanika küla, Suur-Palu
- Aadress kehtib alates
- 05.09.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Jaan Simovart | 50 % · 20 000 EEK | Ainuomand | 02.09.2023 |
| Ülle Palumets | 50 % · 20 000 EEK | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Jaan Simovart | Juhatuse liige | 08.12.2009 |
| Ülle Palumets | Juhatuse liige | 08.12.2009 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Ülle Palumets | otsene osalus | 05.09.2018 |
| Jaan Simovart | otsene osalus | 05.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 61 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 73 475 € | +12,8 | |
| Müügitulu muutus | 67 512 € → 73 475 € | +2,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725097760
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 01411 | Piimakarjakasvatus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Piimakarjakasvatus teenis ettevõte 2025. aastal 73 475 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Piimakarjakasvatus EMTAK 2025 | 73 475 € |
| 2024 | Piimakarjakasvatus EMTAK 2025 | 67 512 € |
| 2023 | Piimakarjakasvatus EMTAK 2008 | 57 720 € |
| 2022 | Piimakarjakasvatus EMTAK 2008 | 55 083 € |
| 2021 | Piimakarjakasvatus EMTAK 2008 | 55 066 € |
| 2021 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 3525 € |
| 2020 | Piimakarjakasvatus EMTAK 2008 | 40 436 € |
| 2020 | Saematerjali tootmine EMTAK 2008 | 5578 € |
| 2020 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 325 € |
| 2019 | Piimakarjakasvatus EMTAK 2008 | 47 259 € |
| 2019 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 3863 € |
| 2019 | Saematerjali tootmine EMTAK 2008 | 773 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2024)
Majandusaasta aruandedKogu 67 512 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 67 512 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 73 475 € | 67 512 € | 57 720 € | 55 083 € | 58 591 € | 46 339 € | 51 895 € |
| Ärikasum | 23 409 € | 17 486 € | −9493 € | −9450 € | 7056 € | −20 198 € | 191 514 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 23 415 € | 17 493 € | −9491 € | −9449 € | 7059 € | −20 198 € | 191 514 € |
| Aruandeaasta kasum | 23 415 € | 17 493 € | −9491 € | −9449 € | 7059 € | −20 198 € | 191 514 € |
| Tööjõukulud | 14 142 € | 13 039 € | 11 641 € | 10 410 € | 10 410 € | 10 410 € | 10 409 € |
| Põhivarade kulum | 13 586 € | 14 095 € | 12 613 € | 16 653 € | 20 811 € | 20 203 € | 7770 € |
| Varad kokku | 215 662 € | 192 816 € | 176 830 € | 186 077 € | 196 290 € | 186 337 € | 210 262 € |
| sh käibevarad | 120 390 € | 90 522 € | 62 178 € | 63 035 € | 60 175 € | 47 826 € | 64 114 € |
| sh põhivarad | 95 272 € | 102 294 € | 114 652 € | 123 042 € | 136 115 € | 138 511 € | 146 148 € |
| sh raha | 72 848 € | 62 277 € | 35 366 € | 37 840 € | 29 139 € | 15 524 € | 27 599 € |
| Omakapital | 199 685 € | 176 270 € | 164 203 € | 173 694 € | 183 143 € | 176 584 € | 196 781 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 173 458 € | 155 965 € | 165 456 € | 174 905 € | 167 846 € | 188 044 € | −3471 € |
| Lühiajalised kohustised | 15 977 € | 16 546 € | 12 627 € | 12 383 € | 13 147 € | 9753 € | 13 481 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 36 995 € | 31 581 € | 3120 € | 7203 € | 27 867 € | 5,00 € | 199 284 € |
| Aruanne esitatud | 21.07.2026 | 27.06.2025 | 26.04.2024 | 20.06.2023 | 01.06.2022 | 29.06.2021 | 28.09.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,6 % | 91,4 % | 92,9 % | 93,3 % | 93,3 % | 94,8 % | 93,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 31,9 % | 25,9 % | −16,4 % | −17,2 % | 12,0 % | −43,6 % | 369,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.