Registrikaart · Äriregistri kanne 11810251
Risttuli OÜ
- Registrikood11810251
- Asutatud2009 (16 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 201938 500 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Risttuli OÜ
- Registrikood
- 11810251
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.12.2009
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 110-118
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 55 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 38 500 € | +10,2 | |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725113699
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68329 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused teenis ettevõte 2019. aastal 38 500 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2019 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008 | 38 500 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 0,00 € | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 38 500 € |
| Ärikasum enne makse | 2242 € | 35 458 € | — | 682 298 € | 238 225 € | 27 655 € | 248 501 € |
| Aruandeaasta kasum | 2242 € | 35 458 € | — | 674 798 € | 238 225 € | 27 655 € | 248 501 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 1 014 182 € | 2 389 820 € | 2 386 892 € | 2 386 893 € | 1 759 795 € | 1 491 602 € | 1 234 888 € |
| sh käibevarad | 1 004 126 € | 797 930 € | 834 457 € | 834 458 € | 707 733 € | 682 218 € | 481 185 € |
| sh raha | 40 008 € | 40 008 € | 40 108 € | 40 135 € | 52 210 € | 40 196 € | 40 236 € |
| Omakapital | 389 057 € | 1 738 214 € | 1 840 515 € | 1 840 516 € | 1 195 719 € | 891 188 € | 863 533 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 625 125 € | 651 606 € | 546 377 € | 546 377 € | 564 076 € | 600 414 € | 371 355 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 38,4 % | 72,7 % | 77,1 % | 77,1 % | 67,9 % | 59,7 % | 69,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | — | — | — | 645,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.