Turundusinfo

AutoRaamat OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11810989
  • Asutatud2009 (16 a)
  • Töötajaid 20240
  • Müügitulu 202411 427 €

Üldandmed

Ärinimi
AutoRaamat OÜ
Registrikood
11810989
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
14.12.2009
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Saue vald, Turba alevik, Lille tn 7-2

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks

41/ 100

KomponentAlusPunkte
Tegutsemisaeg16 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu11 427 €+5,4
Müügitulu muutus16 495 € → 11 427 €-9,2
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

2019: 13 548 €2020: 10 171 €2021: 11 021 €2022: 21 080 €21 080 €2023: 16 495 €2024: 11 427 €11 427 €201920202021202220232024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Mootorsõidukite remont ja hooldus teenis ettevõte 2024. aastal 8671 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 20258671 €
2024Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 20252756 €
2023Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 202513 963 €
2023Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 20252532 €
2022Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200818 549 €
2022Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 20082531 €
2021Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 20088371 €
2021Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 20082650 €
2020Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 20087753 €
2020Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 20082418 €
2019Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200811 113 €
2019Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 20082435 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

2010: 112011: 02012: 02013: 12014: 12015: 12016: 12017: 12018: 12019: 12020: 02021: 02022: 12023: 12024: 00201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20240
20231
20221
20210
20200
20191
20181
20171
20161
20151
20141
20131
20120
20110
20101

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Näitaja202420232022202120202019
Müügitulu11 427 €16 495 €21 080 €11 021 €10 171 €13 548 €
Ärikasum enne makse1773 €965 €4707 €−3107 €3837 €2715 €
Aruandeaasta kasum1773 €965 €4707 €−3107 €3837 €2715 €
Tööjõukulud0,00 €3211 €3211 €0,00 €0,00 €1873 €
Varad kokku12 092 €10 776 €11 272 €6136 €9007 €3864 €
sh käibevarad5250 €3215 €3452 €6136 €8795 €3229 €
Omakapital11 560 €9787 €9220 €4513 €7621 €3784 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised532 €989 €2052 €1623 €1386 €80,00 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)011001
Omakapitali osakaal varadest95,6 %90,8 %81,8 %73,5 %84,6 %97,9 %
Puhaskasumi määr müügitulust15,5 %5,9 %22,3 %-28,2 %37,7 %20,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang