Registrikaart · Äriregistri kanne 11836836
AT Elektriteenus OÜ
- Registrikood11836836
- Asutatud2009 (16 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025193 378 €
- KMKR numberEE101348221
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- AT Elektriteenus OÜ
- Registrikood
- 11836836
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 29.12.2009
- KMKR number
- EE101348221
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Viimsi vald, Randvere küla, Nurmenuku tee 18
- Aadress kehtib alates
- 01.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Andres Buravljov-Trojanski | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Andres Buravljov-Trojanski | Juhatuse liige | 08.02.2010 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Andres Buravljov-Trojanski | otsene osalus | 31.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 67 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 193 378 € | +16,7 | |
| Müügitulu muutus | 173 788 € → 193 378 € | +3,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725063327
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43211 | Elektripaigaldustööd | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elektripaigaldustööd teenis ettevõte 2025. aastal 193 378 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elektripaigaldustööd EMTAK 2025 | 193 378 € |
| 2024 | Elektripaigaldustööd EMTAK 2025 | 173 788 € |
| 2023 | Elektriinstallatsioon EMTAK 2008 | 278 000 € |
| 2022 | Elektriinstallatsioon EMTAK 2008 | 300 000 € |
| 2021 | Elektriinstallatsioon EMTAK 2008 | 239 808 € |
| 2020 | Elektriinstallatsioon EMTAK 2008 | 266 019 € |
| 2019 | Elektriinstallatsioon EMTAK 2008 | 178 029 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Elektritööd | Majandustegevusteade | Kehtiv | 12.02.2010 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 4 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 4 |
| 2011 | 4 |
| 2010 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 195 945 € | 186 198 € | 278 472 € | 303 667 € | 242 892 € | 268 573 € | 178 029 € |
| Ärikasum | 8131 € | −28 969 € | 10 685 € | 10 153 € | 10 063 € | 16 011 € | 1474 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 7507 € | −30 075 € | 8373 € | 10 154 € | 10 064 € | 16 012 € | 1491 € |
| Aruandeaasta kasum | 7507 € | −30 075 € | 8373 € | 10 154 € | 10 064 € | 16 012 € | 1491 € |
| Tööjõukulud | 49 388 € | 36 306 € | 81 601 € | 74 405 € | 65 241 € | 33 723 € | 50 153 € |
| Põhivarade kulum | 32,00 € | 383 € | 639 € | 1114 € | 1219 € | 1436 € | 1291 € |
| Varad kokku | 79 879 € | 81 033 € | 104 336 € | 111 683 € | 99 693 € | 81 741 € | 71 934 € |
| sh käibevarad | 79 879 € | 81 001 € | 103 921 € | 110 629 € | 97 525 € | 78 354 € | 69 027 € |
| sh põhivarad | 0,00 € | 32,00 € | 415 € | 1054 € | 2168 € | 3387 € | 2907 € |
| sh raha | 43 742 € | 21 384 € | 28 987 € | 25 220 € | 8582 € | 29 103 € | 6807 € |
| Omakapital | 56 200 € | 48 693 € | 78 768 € | 70 394 € | 60 240 € | 50 176 € | 34 164 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 45 881 € | 75 956 € | 67 583 € | 57 428 € | 47 364 € | 31 352 € | 29 861 € |
| Lühiajalised kohustised | 23 679 € | 32 340 € | 25 568 € | 41 289 € | 39 453 € | 31 565 € | 37 770 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 4 | 4 | 3 | 2 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | 8163 € | −28 586 € | 11 324 € | 11 267 € | 11 282 € | 17 447 € | 2765 € |
| Aruanne esitatud | 28.06.2026 | 30.06.2025 | 30.06.2024 | 29.06.2023 | 30.06.2022 | 30.06.2021 | 31.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 70,4 % | 60,1 % | 75,5 % | 63,0 % | 60,4 % | 61,4 % | 47,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 3,8 % | −16,2 % | 3,0 % | 3,3 % | 4,1 % | 6,0 % | 0,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.