Registrikaart · Äriregistri kanne 11847194
Major Invest OÜ
- Registrikood11847194
- Asutatud2009 (16 a)
- Töötajaid 20242
- Müügitulu 2024188 861 €
- KMKR numberEE101884581
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Major Invest OÜ
- Registrikood
- 11847194
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.12.2009
- KMKR number
- EE101884581
- Aadress
- Rapla maakond, Kehtna vald, Eidapere alevik, Metsa tn 2
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 61 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 188 861 € | +16,6 | |
| Müügitulu muutus | 210 162 € → 188 861 € | -3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37255593652
- Mobiil+37256469178
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47121 | Muu spetsialiseerimata jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu spetsialiseerimata jaemüük teenis ettevõte 2024. aastal 188 861 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Muu spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2025 | 188 861 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 210 162 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 307 714 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 336 661 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 210 481 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 156 425 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 188 861 € | 210 812 € | 312 849 € | 341 599 € | 214 904 € | 157 981 € |
| Ärikasum enne makse | −12 893 € | −24 960 € | 11 319 € | 25 502 € | 18 847 € | 8763 € |
| Aruandeaasta kasum | −12 893 € | −24 960 € | 11 319 € | 25 502 € | 18 847 € | 8763 € |
| Tööjõukulud | 26 332 € | 50 413 € | 54 623 € | 41 483 € | 28 094 € | 25 449 € |
| Varad kokku | 202 287 € | 192 870 € | 224 205 € | 213 189 € | 148 223 € | 128 269 € |
| sh käibevarad | 191 461 € | 177 477 € | 204 245 € | 209 590 € | 145 106 € | 128 269 € |
| sh raha | 45 745 € | 29 861 € | 22 062 € | 70 664 € | 54 217 € | 45 648 € |
| Omakapital | 54 970 € | 67 866 € | 92 826 € | 82 413 € | 56 924 € | 38 078 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 139 204 € | 113 139 € | 115 941 € | 130 776 € | 91 299 € | 90 191 € |
| Pikaajalised kohustised | 8113 € | 11 865 € | 15 438 € | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 4 | 3 | 3 | 3 |
| Omakapitali osakaal varadest | 27,2 % | 35,2 % | 41,4 % | 38,7 % | 38,4 % | 29,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -6,8 % | -11,8 % | 3,6 % | 7,5 % | 8,8 % | 5,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.