Andmete seisÄriregistri avaandmed — 01.11.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 01.11.2026Registris 372 075 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11847194

Major Invest OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlg 479 €OÜ
  • Registrikood11847194
  • Asutatud2009 (16 a)
  • Töötajaid 20242
  • Müügitulu 2024188 861 €
  • KMKR numberEE101884581
  • EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 479 € seisuga 01.11.2026.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 01.11.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

36/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 01.11.2026
20092014201920242026Asutatud 30.12.2009Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 30.12.2009 2009, Esimene aruanne 2010, Viimane aruanne 2024, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 01.11.2026
Ärinimi
Major Invest OÜ
Registrikood
11847194
Õiguslik vorm
OÜ
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
30.12.2009
KMKR number
EE101884581
Osa- või aktsiakapital
2556 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Rapla maakond, Kehtna vald, Eidapere alevik, Metsa tn 2
Aadress kehtib alates
05.12.2017

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 01.11.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 01.11.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Veiko Vesiallik50 % · 1278 €Ainuomand01.09.2023
Perit Vesiallik50 % · 1278 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 01.11.2026
IsikRollAlates
Veiko VesiallikJuhatuse liige30.12.2009
Perit VesiallikJuhatuse liige30.12.2009

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 01.11.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Veiko Vesiallikotsene osalus31.10.2020
Perit Vesiallikotsene osalus31.10.2020

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 36 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg16 aastat registris+25
Töötajate arv2 töötajat viimases aruandes+2
Müügitulu188 861 €+16,6
Müügitulu muutus210 162 € → 188 861 €-3
Maksuvõlgnimekirjas 479 €-15
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 01.11.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
47121Muu spetsialiseerimata jaemüükPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €84 tuh €168 tuh €252 tuh €337 tuh €20192020336 661 €202120222023188 861 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muu spetsialiseerimata jaemüük teenis ettevõte 2024. aastal 188 861 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Muu spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2025188 861 €
2023Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008210 162 €
2022Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008307 714 €
2021Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008336 661 €
2020Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008210 481 €
2019Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008156 425 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Tegevusload ja majandustegevusteated

Majandustegevuse register
TegevusalaLiikStaatusKehtiv alates
Pürotehnilise toote käitlemine LõhkematerjalTegevuslubaKehtiv27.09.2016

Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0123420102011201220132014201520162017201820192020202142022202322024
Töötajate arv aastate lõikes
Näita tabelit (15 aastat)
AastaTöötajaid
20242
20232
20224
20213
20203
20193
20182
20172
20161
20151
20140
20130
20120
20111
20100

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202420232022202120202019
Müügitulu188 861 €210 812 €312 849 €341 599 €214 904 €157 981 €
Ärikasum−11 156 €−22 239 €14 374 €26 621 €19 139 €9214 €
Kasum enne tulumaksustamist−12 893 €−24 960 €11 319 €25 502 €18 847 €8763 €
Aruandeaasta kasum−12 893 €−24 960 €11 319 €25 502 €18 847 €8763 €
Tööjõukulud26 332 €50 413 €54 623 €41 483 €28 094 €25 449 €
Põhivarade kulum4567 €4656 €4086 €1608 €612 €93,00 €
Varad kokku202 287 €192 870 €224 205 €213 189 €148 223 €128 269 €
sh käibevarad191 461 €177 477 €204 245 €209 590 €145 106 €128 269 €
sh põhivarad10 826 €15 393 €19 960 €3599 €3117 €0,00 €
sh raha45 745 €29 861 €22 062 €70 664 €54 217 €45 648 €
Omakapital54 970 €67 866 €92 826 €82 413 €56 924 €38 078 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum65 051 €90 014 €78 695 €54 099 €35 265 €26 503 €
Lühiajalised kohustised139 204 €113 139 €115 941 €130 776 €91 299 €90 191 €
Pikaajalised kohustised8113 €11 865 €15 438 €———
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)224333
Ärikasum enne kulumit−6589 €−17 583 €18 460 €28 229 €19 751 €9307 €
Aruanne esitatud19.03.202611.10.202422.09.202305.09.202231.08.202131.10.2020
Omakapitali osakaal varadest27,2 %35,2 %41,4 %38,7 %38,4 %29,7 %
Puhaskasumi määr müügitulust−6,8 %−11,8 %3,6 %7,5 %8,8 %5,5 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Majandusaasta aruanded

e-äriregister

Aruanded on esitatud registrile alljärgnevate aastate kohta. Aasta peale vajutades avaneb selle aasta aruanne PDF-failina e-äriregistris, kust ta pärineb.

  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019

Allikas: e-äriregistri ettevõtjaportaal. Faile me ise ei säilita.

Maksuvõlg

EMTA · 01.11.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 479 € seisuga 01.11.2026.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

  1. 02.11.20261 muudatus
    VäliVaremNüüdAllikas
    Maksuvõla seisnimekirjas 921 €nimekirjas 479 €EMTA
  2. 26.10.20261 muudatus
    VäliVaremNüüdAllikas
    Maksuvõla seisnimekirjas 421 €nimekirjas 921 €EMTA
  3. 19.10.20261 muudatus
    VäliVaremNüüdAllikas
    Maksuvõla seisnimekirjas 451 €nimekirjas 421 €EMTA
  4. 05.10.20261 muudatus
    VäliVaremNüüdAllikas
    Maksuvõla seisnimekirjas ei kajastunimekirjas 451 €EMTA

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang