Registrikaart · Äriregistri kanne 11847352
OÜ Veskimaa talu
- Registrikood11847352
- Asutatud2009 (16 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202547 421 €
- KMKR numberEE101341752
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ Veskimaa talu
- Registrikood
- 11847352
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 31.12.2009
- KMKR number
- EE101341752
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Rapla maakond, Kehtna vald, Lalli küla, Sassi
- Aadress kehtib alates
- 16.11.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Villu Talmet | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Villu Talmet | Juhatuse liige | 31.12.2009 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Villu Talmet | otsene osalus | 22.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 54 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 47 421 € | +11,1 | |
| Müügitulu muutus | 53 377 € → 47 421 € | -3,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725299214
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 01111 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus teenis ettevõte 2025. aastal 47 421 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2025 | 47 421 € |
| 2024 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2025 | 42 701 € |
| 2024 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2025 | 10 676 € |
| 2023 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 74 189 € |
| 2022 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 131 611 € |
| 2021 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 87 530 € |
| 2020 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 92 772 € |
| 2019 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 89 961 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 47 421 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 47 421 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 47 421 € | 53 377 € | 74 189 € | 131 611 € | 87 530 € | 92 772 € | 89 961 € |
| Ärikasum | 11 628 € | −8533 € | −10 203 € | 61 177 € | 24 731 € | 146 503 € | 46 502 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −5392 € | −33 709 € | −34 330 € | 47 784 € | 15 578 € | 131 884 € | 32 777 € |
| Aruandeaasta kasum | −5392 € | −33 709 € | −34 330 € | 45 804 € | 13 905 € | 130 322 € | 31 027 € |
| Tööjõukulud | 16 062 € | 14 576 € | 16 738 € | 31 959 € | 26 142 € | 19 436 € | 22 737 € |
| Põhivarade kulum | 46 009 € | 47 143 € | 46 479 € | 52 634 € | 54 806 € | 45 070 € | 49 736 € |
| Varad kokku | 676 760 € | 747 397 € | 841 533 € | 902 085 € | 859 081 € | 806 117 € | 843 698 € |
| sh käibevarad | 35 000 € | 59 627 € | 58 786 € | 98 635 € | 112 912 € | 84 171 € | 64 214 € |
| sh põhivarad | 641 760 € | 687 770 € | 782 747 € | 803 450 € | 746 169 € | 721 946 € | 779 484 € |
| sh raha | 3733 € | 20 409 € | 1527 € | 15 173 € | 47 396 € | 48 308 € | 17 584 € |
| Omakapital | 334 152 € | 339 545 € | 377 430 € | 411 759 € | 376 969 € | 375 725 € | 252 466 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 336 732 € | 370 442 € | 408 948 € | 363 143 € | 360 252 € | 242 591 € | 218 627 € |
| Lühiajalised kohustised | 40 316 € | 40 190 € | 60 755 € | 42 367 € | 76 923 € | 197 585 € | 81 424 € |
| Pikaajalised kohustised | 302 292 € | 367 662 € | 403 348 € | 447 959 € | 405 189 € | 232 807 € | 509 808 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | 57 637 € | 38 610 € | 36 276 € | 113 811 € | 79 537 € | 191 573 € | 96 238 € |
| Aruanne esitatud | 25.05.2026 | 15.04.2025 | 23.05.2024 | 10.05.2023 | 17.06.2022 | 19.05.2021 | 13.08.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 49,4 % | 45,4 % | 44,9 % | 45,6 % | 43,9 % | 46,6 % | 29,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −11,4 % | −63,2 % | −46,3 % | 34,8 % | 15,9 % | 140,5 % | 34,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.