Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11852968

Rich Music OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11852968
  • Asutatud2009 (16 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 20256420 €
  • KMKR numberEE102013788

Usaldusväärsuse indeks

36/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20092014201920242026Asutatud 31.12.2009Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 31.12.2009 2009, Esimene aruanne 2010, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Rich Music OÜ
Registrikood
11852968
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
31.12.2009
KMKR number
EE102013788
Osa- või aktsiakapital
2556 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Tartu maakond, Nõo vald, Nõo alevik, Tamme tn 1
Aadress kehtib alates
29.04.2022

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Risto Lehiste100 % · 2556 €Ainuomand02.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Risto LehisteJuhatuse liige31.12.2009

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Risto Lehisteotsene osalus21.10.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 36 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg16 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu6420 €+3,1
Müügitulu muutus10 983 € → 6420 €-12,5
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
90202Muusikute lavaline tegevusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €9462 €19 tuh €28 tuh €38 tuh €37 849 €2019202020212022202320246420 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muusikute lavaline tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 6420 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muusikute lavaline tegevus EMTAK 20256420 €
2024Muusikute lavaline tegevus EMTAK 202510 983 €
2023Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 200811 051 €
2022Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 200817 230 €
2021Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 200821 163 €
2020Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 200827 650 €
2019Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 200837 849 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
00111201020112012201320142015201620171201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20211
20201
20191
20181
20170
20160
20150
20140
20130
20120
20110
20100

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu6420 €10 983 €11 051 €17 230 €21 163 €27 650 €37 849 €
Ärikasum−4713 €−9135 €−9360 €−9424 €−5279 €603 €14 820 €
Kasum enne tulumaksustamist−4713 €−9338 €−9734 €−9651 €−5410 €603 €14 820 €
Aruandeaasta kasum−4713 €−9338 €−9734 €−9651 €−5410 €603 €14 820 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €1679 €3359 €3780 €
Põhivarade kulum1434 €2405 €2876 €2428 €752 €476 €476 €
Varad kokku12 312 €17 333 €32 418 €43 779 €50 901 €52 812 €51 349 €
sh käibevarad1809 €5396 €12 524 €21 008 €43 619 €51 345 €49 406 €
sh põhivarad10 503 €11 937 €19 894 €22 771 €7282 €1467 €1943 €
sh raha1437 €5107 €
Omakapital12 091 €16 804 €26 141 €35 876 €45 528 €50 937 €50 335 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum13 992 €23 330 €33 064 €42 971 €48 382 €47 522 €32 702 €
Lühiajalised kohustised221 €529 €6277 €7903 €5373 €1875 €1014 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000111
Ärikasum enne kulumit−3279 €−6730 €−6484 €−6996 €−4527 €1079 €15 296 €
Aruanne esitatud24.02.202601.03.202505.04.202409.03.202305.04.202209.03.202109.04.2020
Omakapitali osakaal varadest98,2 %96,9 %80,6 %81,9 %89,4 %96,4 %98,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust−73,4 %−85,0 %−88,1 %−56,0 %−25,6 %2,2 %39,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang