Registrikaart · Äriregistri kanne 11869847
Suhkrukunst OÜ
- Registrikood11869847
- Asutatud2010 (16 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 202548 857 €
- KMKR numberEE101342272
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Suhkrukunst OÜ
- Registrikood
- 11869847
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.01.2010
- KMKR number
- EE101342272
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Saku vald, Roobuka küla, Metsanurga tee 39
- Aadress kehtib alates
- 07.07.2026
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Helen Hallik | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Helen Hallik | Juhatuse liige | 05.03.2021 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Helen Ili | otsene osalus | 14.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 43 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 48 857 € | +11,2 | |
| Müügitulu muutus | 224 394 € → 48 857 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253040204
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47121 | Muu spetsialiseerimata jaemüük | Põhitegevusala |
| 59112 | Telesaadete tootmine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu spetsialiseerimata jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 47 857 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2025 | 47 857 € |
| 2025 | Telesaadete tootmine EMTAK 2025 | 1000 € |
| 2024 | Muu spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2025 | 224 394 € |
| 2023 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 323 962 € |
| 2022 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 313 624 € |
| 2021 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 299 723 € |
| 2020 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 351 005 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 377 464 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 1000 € ehk 2 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 47 857 € |
| Norra | 1000 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 7 |
| 2023 | 8 |
| 2022 | 8 |
| 2021 | 9 |
| 2020 | 9 |
| 2019 | 9 |
| 2018 | 10 |
| 2017 | 9 |
| 2016 | 10 |
| 2015 | 7 |
| 2014 | 6 |
| 2013 | 4 |
| 2012 | 3 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 48 857 € | 224 394 € | 323 962 € | 313 624 € | 299 723 € | 351 005 € | 377 464 € |
| Ärikasum | −30 462 € | −48 193 € | −3176 € | −77 755 € | 6964 € | 18 090 € | 33 105 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −31 490 € | −49 835 € | −4751 € | −78 283 € | 6965 € | 17 825 € | 32 854 € |
| Aruandeaasta kasum | −31 970 € | −50 810 € | −5646 € | −78 633 € | 6790 € | 17 265 € | 31 607 € |
| Tööjõukulud | 13 550 € | 99 553 € | 116 294 € | 114 452 € | 108 472 € | 105 203 € | 90 484 € |
| Põhivarade kulum | 724 € | 951 € | 992 € | 1252 € | 1758 € | 1178 € | 906 € |
| Varad kokku | 88 826 € | 130 889 € | 206 724 € | 223 840 € | 303 462 € | 301 396 € | 270 930 € |
| sh käibevarad | 85 866 € | 127 205 € | 203 834 € | 221 249 € | 292 908 € | 289 998 € | 266 489 € |
| sh põhivarad | 2960 € | 3684 € | 2890 € | 2591 € | 10 554 € | 11 398 € | 4441 € |
| sh raha | 53 465 € | 57 128 € | 75 341 € | 89 352 € | 109 306 € | 82 559 € | 99 706 € |
| Omakapital | 87 682 € | 121 352 € | 176 941 € | 186 943 € | 267 726 € | 262 012 € | 248 188 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 116 840 € | 169 350 € | 179 775 € | 262 764 € | 258 124 € | 241 935 € | 213 769 € |
| Lühiajalised kohustised | 1144 € | 9537 € | 29 783 € | 36 897 € | 35 736 € | 39 384 € | 22 742 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 7 | 8 | 8 | 9 | 9 | 9 |
| Ärikasum enne kulumit | −29 738 € | −47 242 € | −2184 € | −76 503 € | 8722 € | 19 268 € | 34 011 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 25.06.2025 | 01.05.2024 | 28.06.2023 | 21.06.2022 | 08.04.2021 | 11.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,7 % | 92,7 % | 85,6 % | 83,5 % | 88,2 % | 86,9 % | 91,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −65,4 % | −22,6 % | −1,7 % | −25,1 % | 2,3 % | 4,9 % | 8,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.