AMT Trading OÜ
- Registrikood11877189
- Asutatud2010 (16 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025584 700 €
- KMKR numberEE101343035
Üldandmed
- Ärinimi
- AMT Trading OÜ
- Registrikood
- 11877189
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 08.01.2010
- KMKR number
- EE101343035
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa, Tohu tn 5-11
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
61/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 584 700 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 689 921 € → 584 700 € | -4,6 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725543595
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46181 | Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus teenis ettevõte 2025. aastal 571 027 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 571 027 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 13 673 € |
| 2024 | Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 680 386 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 9535 € |
| 2023 | Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 824 178 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 6869 € |
| 2022 | Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 669 711 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 8665 € |
| 2021 | Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 264 889 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 6462 € |
| 2020 | Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 471 075 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 7200 € |
| 2019 | Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 408 983 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 7160 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 584 700 € | 689 921 € | 831 047 € | 678 376 € | 271 351 € | 478 275 € | 416 144 € |
| Ärikasum enne makse | −2717 € | 11 891 € | 30 010 € | 35 932 € | 23 521 € | 24 184 € | 38 899 € |
| Aruandeaasta kasum | −5961 € | 7218 € | 24 888 € | 33 371 € | 17 934 € | 15 778 € | 27 716 € |
| Tööjõukulud | 18 197 € | 15 972 € | 15 972 € | 16 112 € | 11 571 € | 15 960 € | 13 566 € |
| Varad kokku | 306 214 € | 312 187 € | 311 935 € | 330 492 € | 266 638 € | 321 797 € | 314 300 € |
| sh käibevarad | 134 439 € | 151 883 € | 157 229 € | 203 517 € | 129 648 € | 174 791 € | 157 279 € |
| sh raha | 26 458 € | 44 098 € | 40 850 € | 76 316 € | 42 751 € | 28 850 € | 74 095 € |
| Omakapital | 238 296 € | 255 757 € | 268 539 € | 265 651 € | 243 279 € | 249 345 € | 275 567 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 67 918 € | 56 430 € | 41 100 € | 57 437 € | 10 975 € | 55 269 € | 16 998 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 2296 € | 7404 € | 12 384 € | 17 183 € | 21 735 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 77,8 % | 81,9 % | 86,1 % | 80,4 % | 91,2 % | 77,5 % | 87,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -1,0 % | 1,0 % | 3,0 % | 4,9 % | 6,6 % | 3,3 % | 6,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.