Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11877232

GOELRO OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11877232
  • Asutatud2010 (16 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 2025115 280 €
  • KMKR numberEE102028074

Usaldusväärsuse indeks

57/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20102015202020252026Asutatud 08.01.2010Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 08.01.2010 2010, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
GOELRO OÜ
Registrikood
11877232
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
08.01.2010
KMKR number
EE102028074
Osa- või aktsiakapital
2556 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Viimsi vald, Viimsi alevik, Nelgi tee 3-44
Aadress kehtib alates
01.12.2017

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Tõnis Kivisaar100 % · 2556 €Ainuomand02.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Tõnis KivisaarJuhatuse liige08.01.2010

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Tõnis Kivisaarotsene osalus19.10.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 57 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg16 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu115 280 €+14,6
Müügitulu muutus128 820 € → 115 280 €-3,2
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
71121Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €41 tuh €82 tuh €123 tuh €164 tuh €2019202020212022163 644 €20232024115 280 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 115 280 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2025115 280 €
2024Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2025128 820 €
2023Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2008163 644 €
2022Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2008126 334 €
2021Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2008101 262 €
2020Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 200896 909 €
2019Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 200878 945 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Tegevusload ja majandustegevusteated

Majandustegevuse register
TegevusalaLiikStaatusKehtiv alates
ElektritöödMajandustegevusteadeKehtiv21.03.2010

Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
00111201020112012201320142015201620172018201912020202120222023202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20201
20190
20180
20170
20160
20150
20140
20130
20120
20110
20100

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu115 280 €128 820 €163 644 €126 334 €101 262 €96 909 €78 945 €
Ärikasum68 301 €74 538 €122 565 €87 260 €61 302 €58 315 €57 956 €
Kasum enne tulumaksustamist69 090 €74 615 €122 631 €87 266 €61 308 €58 319 €57 959 €
Aruandeaasta kasum52 167 €57 881 €113 677 €68 081 €50 026 €49 016 €53 250 €
Tööjõukulud14 140 €13 087 €11 571 €10 231 €9321 €7767 €0,00 €
Põhivarade kulum0,00 €604 €1209 €1209 €1209 €604 €0,00 €
Varad kokku79 488 €94 310 €127 864 €59 389 €81 255 €88 759 €77 210 €
sh käibevarad79 488 €94 310 €127 260 €57 576 €78 234 €84 529 €77 210 €
sh põhivarad0,00 €0,00 €604 €1813 €3021 €4230 €0,00 €
sh raha79 488 €89 747 €86 280 €57 564 €77 928 €71 042 €
Omakapital76 830 €84 664 €116 782 €58 105 €80 023 €84 997 €76 681 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum21 851 €23 971 €293 €−12 788 €27 185 €33 169 €20 619 €
Lühiajalised kohustised2658 €9646 €11 082 €1284 €1232 €3762 €529 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111110
Ärikasum enne kulumit68 301 €75 142 €123 774 €88 469 €62 511 €58 919 €57 956 €
Aruanne esitatud18.02.202605.03.202530.01.202403.02.202316.05.202223.01.202119.01.2020
Omakapitali osakaal varadest96,7 %89,8 %91,3 %97,8 %98,5 %95,8 %99,3 %
Puhaskasumi määr müügitulust45,3 %44,9 %69,5 %53,9 %49,4 %50,6 %67,5 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang