Registrikaart · Äriregistri kanne 11880978
Talento OÜ
- Registrikood11880978
- Asutatud2010 (16 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202562 642 €
- KMKR numberEE101369336
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Talento OÜ
- Registrikood
- 11880978
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 22.01.2010
- KMKR number
- EE101369336
- Osa- või aktsiakapital
- 2684 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Õismäe tee 181-2
- Aadress kehtib alates
- 01.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| MARGUS LINKGREIM | 100 % · 2684 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Margus Linkgreim | Juhatuse liige | 12.05.2010 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Margus Linkgreim | otsene osalus | 18.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 73 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 62 642 € | +12,2 | |
| Müügitulu muutus | 29 208 € → 62 642 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256472382
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
| 77399 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 55 900 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 55 900 € |
| 2025 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 6742 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 20 497 € |
| 2024 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 8711 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 32 261 € |
| 2023 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 17 028 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 2200 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 24 552 € |
| 2022 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 18 121 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 2050 € |
| 2021 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 24 526 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 3268 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 2240 € |
| 2020 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 21 925 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 3236 € |
| 2019 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 19 990 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 4880 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 66 667 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 66 667 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 66 667 € | 29 814 € | 57 067 € | 44 723 € | 31 434 € | 25 161 € | 24 870 € |
| Ärikasum | 31 403 € | −15 730 € | 3056 € | 2015 € | −2896 € | −14 011 € | −59 045 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 136 212 € | 17 085 € | 69 369 € | 46 435 € | 3942 € | −108 229 € | −134 094 € |
| Aruandeaasta kasum | 136 212 € | 17 085 € | 69 369 € | 46 435 € | 3942 € | −110 729 € | −134 094 € |
| Tööjõukulud | 14 947 € | 14 604 € | 14 298 € | 10 688 € | 10 363 € | 11 364 € | 10 410 € |
| Põhivarade kulum | 5440 € | 7150 € | 8944 € | 7446 € | 7166 € | 6902 € | 5133 € |
| Varad kokku | 431 158 € | 372 410 € | 401 285 € | 365 315 € | 322 462 € | 321 208 € | 455 734 € |
| sh käibevarad | 46 956 € | 21 982 € | 31 271 € | 16 754 € | 9043 € | 10 600 € | 115 754 € |
| sh põhivarad | 384 202 € | 350 428 € | 370 014 € | 348 561 € | 313 419 € | 310 608 € | 339 980 € |
| sh raha | 44 561 € | 19 776 € | 25 596 € | 13 417 € | 5092 € | 4312 € | 74 909 € |
| Omakapital | 425 606 € | 367 894 € | 393 431 € | 357 363 € | 310 928 € | 306 986 € | 437 715 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 286 441 € | 347 856 € | 321 109 € | 307 975 € | 304 033 € | 414 762 € | 568 856 € |
| Lühiajalised kohustised | 5552 € | 4516 € | 7132 € | 7952 € | 5992 € | 5160 € | 5331 € |
| Pikaajalised kohustised | — | 0,00 € | 722 € | 0,00 € | 5542 € | 9062 € | 12 688 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 36 843 € | −8580 € | 12 000 € | 9461 € | 4270 € | −7109 € | −53 912 € |
| Aruanne esitatud | 28.05.2026 | 30.05.2025 | 27.05.2024 | 29.05.2023 | 27.06.2022 | 29.06.2021 | 31.08.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,7 % | 98,8 % | 98,0 % | 97,8 % | 96,4 % | 95,6 % | 96,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 204,3 % | 57,3 % | 121,6 % | 103,8 % | 12,5 % | −440,1 % | −539,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.