Registrikaart · Äriregistri kanne 11881736
HolMar Invest OÜ
- Registrikood11881736
- Asutatud2010 (16 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202519 390 €
- KMKR numberEE101378592
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- HolMar Invest OÜ
- Registrikood
- 11881736
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.01.2010
- KMKR number
- EE101378592
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa, Kaunis tn 20
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 39 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 19 390 € | +7,5 | |
| Müügitulu muutus | 90 387 € → 19 390 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
| 71121 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 14 250 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 14 250 € |
| 2025 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2025 | 5140 € |
| 2024 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2025 | 87 387 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 3000 € |
| 2023 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2008 | 90 385 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 82 022 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 94 757 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 14 700 € |
| 2021 | Sõitjate õhutransport EMTAK 2008 | 12 200 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 18 550 € |
| 2020 | Sõitjate õhutransport EMTAK 2008 | 14 745 € |
| 2019 | Sõitjate õhutransport EMTAK 2008 | 136 534 € |
| 2019 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2008 | 14 210 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 6 |
| 2016 | 6 |
| 2015 | 5 |
| 2014 | 6 |
| 2013 | 11 |
| 2012 | 4 |
| 2011 | 3 |
| 2010 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 19 390 € | 90 387 € | 172 407 € | 94 757 € | 26 900 € | 33 295 € | 150 744 € |
| Ärikasum enne makse | −40 335 € | −431 306 € | 614 280 € | 55 229 € | −25 877 € | 76 044 € | 38 647 € |
| Aruandeaasta kasum | −40 335 € | −533 806 € | 614 280 € | 55 229 € | −25 877 € | 76 044 € | 38 647 € |
| Tööjõukulud | 13 173 € | 12 783 € | 12 783 € | 15 664 € | 19 173 € | 16 084 € | 20 233 € |
| Varad kokku | 792 865 € | 878 105 € | 1 723 703 € | 800 663 € | 750 347 € | 785 470 € | 707 931 € |
| sh käibevarad | 460 088 € | 614 814 € | 647 630 € | 310 976 € | 239 337 € | 253 137 € | 228 432 € |
| sh raha | 320 006 € | 438 883 € | 372 697 € | 191 748 € | 122 409 € | 132 610 € | 120 957 € |
| Omakapital | 405 634 € | 451 969 € | 1 402 775 € | 795 495 € | 746 266 € | 782 144 € | 706 100 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 2231 € | 107 136 € | 1928 € | 5168 € | 4081 € | 3326 € | 1831 € |
| Pikaajalised kohustised | 385 000 € | 319 000 € | 319 000 € | — | — | — | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 51,2 % | 51,5 % | 81,4 % | 99,4 % | 99,5 % | 99,6 % | 99,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −208,0 % | −590,6 % | 356,3 % | 58,3 % | −96,2 % | 228,4 % | 25,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.