Registrikaart · Äriregistri kanne 11882204
Torutehnik OÜ
- Registrikood11882204
- Asutatud2010 (16 a)
- Töötajaid 20256
- Müügitulu 2025386 277 €
- KMKR numberEE101356996
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Torutehnik OÜ
- Registrikood
- 11882204
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 27.01.2010
- KMKR number
- EE101356996
- Osa- või aktsiakapital
- 2684 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Raba tn 28
- Aadress kehtib alates
- 23.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Margus Klaas | 100 % · 2684 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Margus Klaas | Juhatuse liige | 29.08.2014 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Margus Klaas | otsene osalus | 01.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 86 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 6 töötajat viimases aruandes | +6 | |
| Müügitulu | 386 277 € | +19,5 | |
| Müügitulu muutus | 150 383 € → 386 277 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256611230
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 42211 | Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 386 277 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2025 | 386 277 € |
| 2024 | Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2025 | 150 383 € |
| 2023 | Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2008 | 903 648 € |
| 2022 | Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2008 | 1 473 831 € |
| 2021 | Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2008 | 521 075 € |
| 2020 | Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2008 | 421 436 € |
| 2019 | Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2008 | 334 407 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ehitamine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 11.12.2019 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 6 |
| 2024 | 6 |
| 2023 | 9 |
| 2022 | 10 |
| 2021 | 7 |
| 2020 | 6 |
| 2019 | 6 |
| 2018 | 6 |
| 2017 | 6 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 5 |
| 2014 | 6 |
| 2013 | 5 |
| 2012 | 8 |
| 2011 | 8 |
| 2010 | 9 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 386 277 € | 150 632 € | 903 648 € | 1 473 831 € | 521 075 € | 421 436 € | 334 407 € |
| Ärikasum | 10 887 € | 59 115 € | 52 813 € | 310 094 € | 15 030 € | 22 237 € | 5301 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 5677 € | 53 172 € | 48 999 € | 307 896 € | 12 883 € | 20 757 € | 3107 € |
| Aruandeaasta kasum | 5677 € | 53 172 € | 40 599 € | 305 896 € | 11 683 € | 20 757 € | 607 € |
| Tööjõukulud | 201 006 € | 121 348 € | 272 125 € | 275 416 € | 139 157 € | 101 295 € | 109 997 € |
| Põhivarade kulum | 27 444 € | 28 283 € | 30 351 € | 29 071 € | 23 684 € | 15 768 € | 12 880 € |
| Varad kokku | 610 319 € | 648 116 € | 869 697 € | 580 633 € | 329 376 € | 231 581 € | 162 982 € |
| sh käibevarad | 389 326 € | 410 279 € | 590 785 € | 466 310 € | 257 087 € | 193 429 € | 116 558 € |
| sh põhivarad | 220 993 € | 237 837 € | 278 912 € | 114 323 € | 72 289 € | 38 152 € | 46 424 € |
| sh raha | 8029 € | 1676 € | 94 701 € | 163 157 € | 62 567 € | 59 107 € | 2210 € |
| Omakapital | 443 880 € | 438 204 € | 385 032 € | 376 033 € | 78 138 € | 72 455 € | 51 838 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 435 251 € | 382 080 € | 341 481 € | 67 185 € | 63 503 € | 48 746 € | 48 279 € |
| Lühiajalised kohustised | 125 998 € | 161 649 € | 410 363 € | 143 167 € | 208 380 € | 155 290 € | 97 591 € |
| Pikaajalised kohustised | 40 441 € | 48 263 € | 74 302 € | 61 433 € | 42 858 € | 3836 € | 13 553 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 6 | 6 | 9 | 10 | 7 | 6 | 6 |
| Ärikasum enne kulumit | 38 331 € | 87 398 € | 83 164 € | 339 165 € | 38 714 € | 38 005 € | 18 181 € |
| Aruanne esitatud | 11.03.2026 | 27.03.2025 | 18.06.2024 | 29.05.2023 | 15.03.2022 | 12.07.2021 | 25.05.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 72,7 % | 67,6 % | 44,3 % | 64,8 % | 23,7 % | 31,3 % | 31,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,5 % | 35,3 % | 4,5 % | 20,8 % | 2,2 % | 4,9 % | 0,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.