Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11887437

Osaühing Lauer

Registrisse kantudMaksuvõlg 15 716 €
  • Registrikood11887437
  • Asutatud2010 (16 a)
  • Töötajaid 20247
  • Müügitulu 20242 449 456 €
  • KMKR numberEE101422286
  • EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 15 716 € seisuga 05.09.2026.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

48/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20102015202020252026Asutatud 19.01.2010Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 19.01.2010 2010, Viimane aruanne 2024, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Osaühing Lauer
Registrikood
11887437
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
19.01.2010
KMKR number
EE101422286
Aadress
Valga maakond, Tõrva vald, Soontaga küla, Salu

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 48 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg16 aastat registris+25
Töötajate arv7 töötajat viimases aruandes+7
Müügitulu2 449 456 €+20
Müügitulu muutus2 411 139 € → 2 449 456 €+0,5
Maksuvõlgnimekirjas 15 716 €-15
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
02401Metsamajandust abistavad tegevusedPõhitegevusala
55202Puhkemajad

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €731 tuh €1,5 mln €2,2 mln €2,9 mln €2019: 1 695 423 €20192020: 1 157 211 €20202021: 1 346 322 €20212022: 2 925 488 €2 925 488 €20222023: 2 411 139 €20232024: 2 449 456 €2 449 456 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Metsamajandust abistavad tegevused teenis ettevõte 2024. aastal 2 437 415 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 20252 437 415 €
2024Puhkemajad EMTAK 202512 041 €
2023Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 20082 406 451 €
2023Puhkemajad EMTAK 20084688 €
2022Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 20082 917 651 €
2022Puhkemajad EMTAK 20087837 €
2021Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 20081 335 749 €
2021Puhkemajad EMTAK 20087363 €
2021Küttepuude tootmine EMTAK 20083210 €
2020Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 20081 146 610 €
2020Puhkemajad EMTAK 20088041 €
2020Küttepuude tootmine EMTAK 20082560 €
2019Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 20081 690 087 €
2019Küttepuude tootmine EMTAK 20082786 €
2019Puhkemajad EMTAK 20082550 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0358102010: 020102011: 020112012: 020122013: 020132014: 020142015: 120152016: 320162017: 420172018: 720182019: 101020192020: 920202021: 820212022: 920222023: 920232024: 772024
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20247
20239
20229
20218
20209
201910
20187
20174
20163
20151
20140
20130
20120
20110
20100

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202420232022202120202019
Müügitulu2 449 456 €2 411 139 €2 925 488 €1 346 322 €1 157 211 €1 695 423 €
Ärikasum enne makse−72 408 €59 449 €91 556 €13 309 €26 474 €180 003 €
Aruandeaasta kasum−72 408 €59 449 €91 556 €13 309 €26 474 €180 003 €
Tööjõukulud180 899 €178 431 €181 531 €151 713 €161 272 €168 201 €
Varad kokku2 473 036 €2 172 642 €2 182 215 €2 051 268 €2 048 624 €1 599 384 €
sh käibevarad298 571 €148 783 €430 351 €162 962 €117 219 €186 900 €
sh raha330 €70,00 €29 994 €23,00 €9180 €2006 €
Omakapital694 106 €766 514 €839 771 €748 215 €734 906 €708 432 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised963 971 €686 587 €828 838 €716 351 €532 962 €322 039 €
Pikaajalised kohustised814 959 €719 541 €513 606 €586 702 €780 756 €568 913 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)7998910
Omakapitali osakaal varadest28,1 %35,3 %38,5 %36,5 %35,9 %44,3 %
Puhaskasumi määr müügitulust-3,0 %2,5 %3,1 %1,0 %2,3 %10,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 15 716 € seisuga 05.09.2026.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang