Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11890576

Poiste OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11890576
  • Asutatud2010 (16 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202541 912 €
  • KMKR numberEE101816300

Usaldusväärsuse indeks

42/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20102015202020252026Asutatud 09.02.2010Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 09.02.2010 2010, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Poiste OÜ
Registrikood
11890576
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
09.02.2010
KMKR number
EE101816300
Aadress
Lääne-Viru maakond, Haljala vald, Rutja küla, Poiste

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 42 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg16 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu41 912 €+10,6
Müügitulu muutus129 428 € → 41 912 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
02401Metsamajandust abistavad tegevusedPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €815 tuh €1,6 mln €2,4 mln €3,3 mln €2019: 8862 €20192020: 76 851 €20202021: 1 256 885 €20212022: 3 260 850 €3 260 850 €20222023: 1 501 427 €20232024: 129 428 €20242025: 41 912 €41 912 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Metsamajandust abistavad tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 41 912 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 202541 912 €
2024Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2025129 428 €
2023Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 20081 501 427 €
2022Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 20083 260 850 €
2021Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 20081 256 885 €
2020Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 200876 851 €
2019Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20088862 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
011222010: 020102011: 020112012: 020122013: 020132014: 020142015: 020152016: 020162017: 020172018: 020182019: 020192020: 020202021: 2220212022: 220222023: 220232024: 020242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20240
20232
20222
20212
20200
20190
20180
20170
20160
20150
20140
20130
20120
20110
20100

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu41 912 €129 428 €1 501 427 €3 260 850 €1 256 885 €76 851 €8862 €
Ärikasum enne makse1330 €497 €255 281 €33 953 €4230 €11 552 €−14 438 €
Aruandeaasta kasum1330 €497 €255 281 €33 953 €4230 €11 299 €−14 438 €
Tööjõukulud5927 €0,00 €23 281 €21 001 €16 409 €0,00 €0,00 €
Varad kokku506 635 €472 745 €777 309 €726 609 €289 836 €55 577 €43 018 €
sh käibevarad424 125 €393 255 €700 054 €675 086 €271 285 €37 026 €24 467 €
sh raha156 281 €109 555 €214 975 €252 676 €124 794 €31 323 €12 563 €
Omakapital349 437 €348 107 €347 704 €92 423 €58 470 €54 240 €42 941 €
sh osa- või aktsiakapital3000 €3000 €3000 €3000 €3000 €3000 €3000 €
Lühiajalised kohustised58 450 €25 890 €68 857 €11 438 €44 366 €1337 €77,00 €
Pikaajalised kohustised98 748 €98 748 €360 748 €622 748 €187 000 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1022200
Omakapitali osakaal varadest69,0 %73,6 %44,7 %12,7 %20,2 %97,6 %99,8 %
Puhaskasumi määr müügitulust3,2 %0,4 %17,0 %1,0 %0,3 %14,7 %-162,9 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang