Registrikaart · Äriregistri kanne 11895833
OÜ LAIKAM
- Registrikood11895833
- Asutatud2010 (16 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025311 454 €
- KMKR numberEE101352877
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ LAIKAM
- Registrikood
- 11895833
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.02.2010
- KMKR number
- EE101352877
- Aadress
- Põlva maakond, Räpina vald, Pahtpää küla, Hainsoo
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 67 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 311 454 € | +18,6 | |
| Müügitulu muutus | 298 160 € → 311 454 € | +1,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725021666
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 02401 | Metsamajandust abistavad tegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Metsamajandust abistavad tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 311 454 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 311 454 € |
| 2024 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 298 160 € |
| 2023 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 347 187 € |
| 2022 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 345 333 € |
| 2021 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 209 442 € |
| 2020 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 138 680 € |
| 2019 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 86 795 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 311 454 € | 298 160 € | 347 187 € | 345 333 € | 209 442 € | 138 680 € | 86 795 € |
| Ärikasum enne makse | 6306 € | 5167 € | −28 084 € | 7259 € | 26 232 € | −10 441 € | −3736 € |
| Aruandeaasta kasum | 6306 € | 5167 € | −28 084 € | 7259 € | 26 232 € | −10 441 € | −3736 € |
| Tööjõukulud | 50 189 € | 54 694 € | 61 991 € | 55 468 € | 31 475 € | 19 863 € | 11 856 € |
| Varad kokku | 211 095 € | 170 768 € | 207 768 € | 270 287 € | 140 614 € | 79 981 € | 73 052 € |
| sh käibevarad | 31 842 € | 31 648 € | 12 484 € | 49 036 € | 31 747 € | 19 010 € | 14 856 € |
| sh raha | 29 233 € | 22 804 € | 3785 € | 32 665 € | 19 376 € | 12 927 € | 4218 € |
| Omakapital | 48 649 € | 42 343 € | 37 176 € | 65 260 € | 58 001 € | 31 769 € | 42 210 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 78 816 € | 70 907 € | 90 165 € | 100 749 € | 34 824 € | 31 076 € | 23 079 € |
| Pikaajalised kohustised | 83 630 € | 57 518 € | 80 427 € | 104 278 € | 47 789 € | 17 136 € | 7763 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 23,0 % | 24,8 % | 17,9 % | 24,1 % | 41,2 % | 39,7 % | 57,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2,0 % | 1,7 % | −8,1 % | 2,1 % | 12,5 % | −7,5 % | −4,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.