Registrikaart · Äriregistri kanne 11895968
OÜ Meemeistrid
- Registrikood11895968
- Asutatud2010 (16 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025100 403 €
- KMKR numberEE101349932
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ Meemeistrid
- Registrikood
- 11895968
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.02.2010
- KMKR number
- EE101349932
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Jõgeva maakond, Põltsamaa vald, Nõmavere küla, Annavare
- Aadress kehtib alates
- 26.08.2021
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Kristi Terep | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Kristi Terep | Juhatuse liige | 30.08.2012 |
| Raul Terep | Juhatuse liige | 26.08.2021 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Kristi Terep | otsene osalus | 10.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 60 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 100 403 € | +14,1 | |
| Müügitulu muutus | 102 657 € → 100 403 € | -0,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725202558
- Mobiil+3725276110
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 01481 | Mesindus | Põhitegevusala |
| 35151 | Elektrienergia müük | |
| 47121 | Muu spetsialiseerimata jaemüük |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mesindus teenis ettevõte 2025. aastal 97 863 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mesindus EMTAK 2025 | 97 863 € |
| 2025 | Elektrienergia müük EMTAK 2025 | 1658 € |
| 2025 | Muu spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2025 | 882 € |
| 2024 | Mesindus EMTAK 2025 | 92 140 € |
| 2024 | Muu spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2025 | 7497 € |
| 2024 | Elektrienergia müük EMTAK 2025 | 3020 € |
| 2023 | Mesindus EMTAK 2008 | 101 551 € |
| 2023 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 12 972 € |
| 2023 | Muu elektrienergia tootmine (sh biomassist) EMTAK 2008 | 3552 € |
| 2022 | Mesindus EMTAK 2008 | 84 326 € |
| 2022 | Muu elektrienergia tootmine (sh biomassist) EMTAK 2008 | 11 137 € |
| 2022 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 1256 € |
| 2021 | Mesindus EMTAK 2008 | 98 840 € |
| 2021 | Muu elektrienergia tootmine (sh biomassist) EMTAK 2008 | 4020 € |
| 2021 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 3542 € |
| 2020 | Mesindus EMTAK 2008 | 76 934 € |
| 2020 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 6334 € |
| 2020 | Muu mujal liigitamata tootmine EMTAK 2008 | 1601 € |
| 2020 | Muu kunsti- ja kultuuriõpe EMTAK 2008 | 372 € |
| 2019 | Mesindus EMTAK 2008 | 56 966 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 100 403 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 100 403 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 100 403 € | 102 657 € | 118 075 € | 96 719 € | 106 402 € | 85 241 € | 56 966 € |
| Ärikasum | 4223 € | 6188 € | 12 757 € | 5703 € | 24 291 € | 36 566 € | 38 292 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1543 € | 3652 € | 10 047 € | 4606 € | 23 263 € | 35 642 € | 37 994 € |
| Aruandeaasta kasum | 1543 € | 3652 € | 10 047 € | 4606 € | 23 263 € | 35 642 € | 37 994 € |
| Tööjõukulud | 28 580 € | 39 380 € | 23 281 € | 20 619 € | 16 056 € | 8028 € | 8670 € |
| Põhivarade kulum | 9092 € | 9278 € | 8475 € | 8034 € | 6811 € | 8195 € | 2564 € |
| Varad kokku | 279 502 € | 255 077 € | 247 298 € | 234 321 € | 251 937 € | 228 718 € | 159 581 € |
| sh käibevarad | 62 299 € | 52 743 € | 79 325 € | 70 405 € | 92 250 € | 65 928 € | 31 005 € |
| sh põhivarad | 217 203 € | 202 334 € | 167 973 € | 163 916 € | 159 687 € | 162 790 € | 128 576 € |
| sh raha | 38 359 € | 24 788 € | 48 936 € | 39 827 € | 49 381 € | 38 993 € | 11 952 € |
| Omakapital | 198 569 € | 197 026 € | 193 374 € | 183 327 € | 178 721 € | 155 458 € | 119 816 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 194 470 € | 190 818 € | 180 771 € | 176 165 € | 152 902 € | 117 260 € | 79 266 € |
| Lühiajalised kohustised | 22 465 € | 17 746 € | 24 541 € | 10 328 € | 17 772 € | 12 652 € | 8272 € |
| Pikaajalised kohustised | 58 468 € | 40 305 € | 29 383 € | 40 666 € | 55 444 € | 60 608 € | 31 493 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 13 315 € | 15 466 € | 21 232 € | 13 737 € | 31 102 € | 44 761 € | 40 856 € |
| Aruanne esitatud | 25.06.2026 | 16.06.2025 | 24.06.2024 | 21.05.2023 | 28.05.2022 | 12.03.2021 | 30.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 71,0 % | 77,2 % | 78,2 % | 78,2 % | 70,9 % | 68,0 % | 75,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,5 % | 3,6 % | 8,5 % | 4,8 % | 21,9 % | 41,8 % | 66,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.