Registrikaart · Äriregistri kanne 11896146
Ekusey OÜ
- Registrikood11896146
- Asutatud2010 (16 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025155 115 €
- KMKR numberEE101349725
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Ekusey OÜ
- Registrikood
- 11896146
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.02.2010
- KMKR number
- EE101349725
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Kvissentali tee 4
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 73 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 155 115 € | +15,8 | |
| Müügitulu muutus | 117 794 € → 155 115 € | +9,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725091727
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43321 | Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus teenis ettevõte 2025. aastal 155 115 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus EMTAK 2025 | 155 115 € |
| 2024 | Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus EMTAK 2025 | 117 794 € |
| 2023 | Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus EMTAK 2008 | 43 521 € |
| 2022 | Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus EMTAK 2008 | 89 883 € |
| 2021 | Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus EMTAK 2008 | 183 119 € |
| 2020 | Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus EMTAK 2008 | 143 138 € |
| 2019 | Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus EMTAK 2008 | 180 744 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 155 115 € | 117 794 € | 43 521 € | 89 883 € | 183 119 € | 143 138 € | 180 744 € |
| Ärikasum enne makse | 30 126 € | 32 093 € | −32 468 € | −4019 € | 52 443 € | 4002 € | 4366 € |
| Aruandeaasta kasum | 20 254 € | 32 093 € | −32 468 € | −4019 € | 52 443 € | 4002 € | 4366 € |
| Tööjõukulud | 57 747 € | 55 527 € | 27 144 € | 29 877 € | 63 530 € | 62 669 € | 67 112 € |
| Varad kokku | 239 327 € | 214 594 € | 169 018 € | 204 255 € | 208 908 € | 157 668 € | 151 430 € |
| sh käibevarad | 166 849 € | 156 061 € | 156 037 € | 193 592 € | 208 908 € | 157 668 € | 151 430 € |
| sh raha | 136 063 € | 0,00 € | 143 286 € | 188 879 € | 190 472 € | 156 474 € | 131 583 € |
| Omakapital | 182 932 € | 197 678 € | 165 585 € | 198 053 € | 202 072 € | 149 629 € | 145 628 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 56 395 € | 16 916 € | 3433 € | 6202 € | 6836 € | 8039 € | 5802 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 4 | 4 |
| Omakapitali osakaal varadest | 76,4 % | 92,1 % | 98,0 % | 97,0 % | 96,7 % | 94,9 % | 96,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 13,1 % | 27,2 % | -74,6 % | -4,5 % | 28,6 % | 2,8 % | 2,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.