Pihtla Veskid OÜ
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 1491 € seisuga 05.09.2026.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood11900623
- Asutatud2010 (16 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20259600 €
- KMKR numberEE101355670
Üldandmed
- Ärinimi
- Pihtla Veskid OÜ
- Registrikood
- 11900623
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.02.2010
- KMKR number
- EE101355670
- Aadress
- Saare maakond, Saaremaa vald, Kudjape alevik, Tööstuse tn 25
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
40/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 9600 € | +4,7 |
| Müügitulu muutus | 4080 € → 9600 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas 1491 € | -15 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725140655
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 01631 | Saagikoristusjärgsed tegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Saagikoristusjärgsed tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 9600 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Saagikoristusjärgsed tegevused EMTAK 2025 | 9600 € |
| 2024 | Saagikoristusjärgsed tegevused EMTAK 2025 | 4080 € |
| 2023 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 35 430 € |
| 2022 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 13 749 € |
| 2021 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 54 761 € |
| 2021 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 20 000 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 15 000 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 2295 € |
| 2020 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 37 236 € |
| 2020 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 3248 € |
| 2019 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 17 223 € |
| 2019 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 4400 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9600 € | 4080 € | 35 430 € | 13 749 € | 92 056 € | 40 484 € | 21 623 € |
| Ärikasum enne makse | −8231 € | −19 525 € | 32,00 € | 4390 € | 10 027 € | −5484 € | −6719 € |
| Aruandeaasta kasum | −8231 € | −19 525 € | 32,00 € | 4390 € | 10 027 € | −5484 € | −6719 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 10 904 € | 17 262 € | 15 568 € | 20 703 € |
| Varad kokku | 198 622 € | 201 832 € | 214 526 € | 215 153 € | 188 094 € | 131 241 € | 243 933 € |
| sh käibevarad | 95 548 € | 91 656 € | 94 050 € | 83 127 € | 86 623 € | 70 930 € | 202 826 € |
| sh raha | 83,00 € | 82,00 € | 851 € | 7378 € | 3878 € | 412 € | 368 € |
| Omakapital | 93 622 € | 101 853 € | 121 378 € | 121 346 € | 116 956 € | 106 929 € | 112 413 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 18 569 € | 20 737 € | 15 454 € | 10 538 € | 71 138 € | 24 312 € | 131 520 € |
| Pikaajalised kohustised | 86 431 € | 79 242 € | 77 694 € | 83 269 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 3 |
| Omakapitali osakaal varadest | 47,1 % | 50,5 % | 56,6 % | 56,4 % | 62,2 % | 81,5 % | 46,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -85,7 % | -478,6 % | 0,1 % | 31,9 % | 10,9 % | -13,5 % | -31,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 1491 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.