Registrikaart · Äriregistri kanne 11905328
Idaknows Brother OÜ
- Registrikood11905328
- Asutatud2010 (16 a)
- Töötajaid 20241
- Müügitulu 2024166 825 €
- KMKR numberEE101353083
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Idaknows Brother OÜ
- Registrikood
- 11905328
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 08.03.2010
- KMKR number
- EE101353083
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Saue vald, Laagri alevik, Sillaku tn 9-15
- Aadress kehtib alates
- 01.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Martin Reinmann | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Martin Reinmann | Juhatuse liige | 08.03.2010 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Martin Reinmann | otsene osalus | 09.03.2020 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 55 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 166 825 € | +16,1 | |
| Müügitulu muutus | 216 481 € → 166 825 € | -6,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256242647
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 73111 | Reklaamiagentuuride tegevus | Põhitegevusala |
| 46161 | Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Reklaamiagentuuride tegevus teenis ettevõte 2024. aastal 117 774 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2025 | 117 774 € |
| 2024 | Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 49 051 € |
| 2023 | Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 142 058 € |
| 2023 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 74 423 € |
| 2022 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 136 101 € |
| 2022 | Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 67 330 € |
| 2021 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 119 479 € |
| 2021 | Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 40 538 € |
| 2020 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 114 430 € |
| 2020 | Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 21 984 € |
| 2020 | Reklaami vahendamine meedias EMTAK 2008 | 1830 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 190 € |
| 2019 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 71 065 € |
| 2019 | Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 4825 € |
| 2019 | Reklaami vahendamine meedias EMTAK 2008 | 3040 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 2500 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2024)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 117 774 € ehk 71 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Leedu | 66 102 € |
| Soome | 51 672 € |
| Eesti | 49 051 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 166 825 € | 216 481 € | 203 431 € | 160 017 € | 138 434 € | 81 430 € |
| Ärikasum | 61 039 € | 50 652 € | 117 929 € | 50 866 € | 76 519 € | 27 126 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 59 841 € | 49 630 € | 117 179 € | 50 566 € | 76 519 € | 27 071 € |
| Aruandeaasta kasum | 59 841 € | 49 630 € | 117 179 € | 41 729 € | 73 519 € | 27 071 € |
| Tööjõukulud | 12 706 € | 12 500 € | 11 829 € | 16 291 € | 23 793 € | 18 217 € |
| Põhivarade kulum | 5433 € | 5433 € | 5433 € | 2718 € | — | — |
| Varad kokku | 495 395 € | 443 813 € | 415 053 € | 330 361 € | 264 863 € | 186 374 € |
| sh käibevarad | 487 245 € | 430 230 € | 396 037 € | 305 913 € | 264 863 € | 186 374 € |
| sh põhivarad | 8150 € | 13 583 € | 19 016 € | 24 448 € | — | — |
| sh raha | 6284 € | 18 488 € | 14 867 € | 12 111 € | 24 009 € | 5083 € |
| Omakapital | 476 145 € | 416 304 € | 366 674 € | 249 495 € | 239 766 € | 166 247 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 413 492 € | 363 862 € | 246 683 € | 204 954 € | 163 435 € | 136 364 € |
| Lühiajalised kohustised | 11 564 € | 15 684 € | 32 984 € | 57 273 € | 24 197 € | 17 727 € |
| Pikaajalised kohustised | 7686 € | 11 825 € | 15 395 € | 23 593 € | 900 € | 2400 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | 66 472 € | 56 085 € | 123 362 € | 53 584 € | — | — |
| Aruanne esitatud | 25.03.2026 | 08.08.2024 | 27.10.2023 | 02.10.2022 | 13.07.2021 | 04.01.2021 |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,1 % | 93,8 % | 88,3 % | 75,5 % | 90,5 % | 89,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 35,9 % | 22,9 % | 57,6 % | 26,1 % | 53,1 % | 33,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.