Registrikaart · Äriregistri kanne 11908381
Saunatex OÜ
- Registrikood11908381
- Asutatud2010 (16 a)
- Töötajaid 20255
- Müügitulu 2025681 799 €
- KMKR numberEE101370406
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Saunatex OÜ
- Registrikood
- 11908381
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 15.03.2010
- KMKR number
- EE101370406
- Osa- või aktsiakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Ümera tn 3
- Aadress kehtib alates
- 06.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Arvi Käärid | 100 % · 40 000 EEK | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Arvi Käärid | Juhatuse liige | 12.05.2010 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Arvi Käärid | otsene osalus | 24.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 79 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 5 töötajat viimases aruandes | +5 | |
| Müügitulu | 681 799 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 526 711 € → 681 799 € | +8,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253777668
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 681 799 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 681 799 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 526 711 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 755 088 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 667 460 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 246 104 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 249 529 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 144 948 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ehitamine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 12.12.2011 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 681 799 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 681 799 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 5 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 681 799 € | 526 711 € | 755 088 € | 667 460 € | 246 104 € | 249 529 € | 144 948 € |
| Ärikasum | 45 200 € | 3943 € | 161 015 € | −5117 € | −3454 € | 22 349 € | −5371 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 43 996 € | 2283 € | 159 141 € | −6768 € | −4124 € | 22 086 € | −5766 € |
| Aruandeaasta kasum | 43 996 € | 2283 € | 159 141 € | −6768 € | −4124 € | 22 086 € | −5766 € |
| Tööjõukulud | 71 040 € | 56 544 € | 48 429 € | 33 926 € | 33 576 € | 26 468 € | 23 656 € |
| Põhivarade kulum | 945 € | 1213 € | 1430 € | 5654 € | 12 504 € | 6227 € | 5443 € |
| Varad kokku | 353 568 € | 287 196 € | 243 419 € | 96 851 € | 158 076 € | 115 055 € | 59 686 € |
| sh käibevarad | 352 350 € | 285 033 € | 240 043 € | 94 075 € | 125 145 € | 69 620 € | 41 934 € |
| sh põhivarad | 1218 € | 2163 € | 3376 € | 2776 € | 32 931 € | 45 435 € | 17 752 € |
| sh raha | 16 806 € | 25 155 € | 7016 € | 38 948 € | 34 811 € | 50 220 € | 10 827 € |
| Omakapital | 231 502 € | 187 506 € | 185 223 € | 26 082 € | 32 850 € | 36 974 € | 14 888 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 184 950 € | 182 667 € | 23 526 € | 30 294 € | 34 418 € | 12 332 € | 18 098 € |
| Lühiajalised kohustised | 122 066 € | 99 690 € | 43 196 € | 38 119 € | 56 875 € | 25 594 € | 19 348 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 15 000 € | 32 650 € | 68 351 € | 52 487 € | 25 450 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 5 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Ärikasum enne kulumit | 46 145 € | 5156 € | 162 445 € | 537 € | 9050 € | 28 576 € | 72,00 € |
| Aruanne esitatud | 26.06.2026 | 17.06.2025 | 27.06.2024 | 23.06.2023 | 27.06.2022 | 28.06.2021 | 22.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 65,5 % | 65,3 % | 76,1 % | 26,9 % | 20,8 % | 32,1 % | 24,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 6,5 % | 0,4 % | 21,1 % | −1,0 % | −1,7 % | 8,9 % | −4,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.