Housekeeping OÜ
- Registrikood11910082
- Asutatud2010 (16 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20222515 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Housekeeping OÜ
- Registrikood
- 11910082
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.03.2010
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Paekaare tn 40-32
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
44/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 2515 € | 0 |
| Müügitulu muutus | 2615 € → 2515 € | -1,1 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37253482929
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 81211 | Hoonete üldpuhastus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Hoonete üldpuhastus teenis ettevõte 2022. aastal 2515 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2022 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 2515 € |
| 2021 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 2615 € |
| 2020 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 3040 € |
| 2019 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 2405 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 2515 € | 2615 € | 3040 € | 2405 € |
| Ärikasum enne makse | −581 € | −1285 € | −1934 € | 1926 € | 2366 € | 2823 € | 2048 € |
| Aruandeaasta kasum | −581 € | −1285 € | −1934 € | 926 € | 2366 € | 2823 € | 2048 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 4314 € | 4873 € | 6135 € | 8114 € | 11 190 € | 8806 € | 5983 € |
| sh käibevarad | 4175 € | 4605 € | 5739 € | 7590 € | 11 190 € | 8806 € | 5983 € |
| sh raha | 4175 € | 4605 € | 5739 € | 7590 € | 11 190 € | 8806 € | 5983 € |
| Omakapital | 4248 € | 4829 € | 6114 € | 8048 € | 11 122 € | 8756 € | 5933 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 66,00 € | 44,00 € | 21,00 € | 66,00 € | 68,00 € | 50,00 € | 50,00 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,5 % | 99,1 % | 99,7 % | 99,2 % | 99,4 % | 99,4 % | 99,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | 36,8 % | 90,5 % | 92,9 % | 85,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.