Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11910194

2MR OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11910194
  • Asutatud2010 (16 a)
  • Töötajaid 20197
  • Müügitulu 2019640 120 €
  • KMKR numberEE101355638

Usaldusväärsuse indeks

72/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20102015202020252026Asutatud 17.03.2010Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 17.03.2010 2010, Viimane aruanne 2019, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
2MR OÜ
Registrikood
11910194
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
17.03.2010
KMKR number
EE101355638
Osa- või aktsiakapital
2560 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Pärnu maakond, Tori vald, Kilksama küla, Seljamaa
Aadress kehtib alates
04.01.2018

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Raul Rahuoja100 % · 2560 €Ainuomand02.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Raul RahuojaJuhatuse liige17.03.2010

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Raul Rahuojaotsene osalus18.10.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 72 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg16 aastat registris+25
Töötajate arv7 töötajat viimases aruandes+7
Müügitulu640 120 €+20
Müügitulu muutusvõrdlusaastat ei ole0
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
49411Kaubavedu maanteelPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €160 tuh €320 tuh €480 tuh €640 tuh €640 120 €2019
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Kaubavedu maanteel teenis ettevõte 2019. aastal 640 120 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2019Kaubavedu maanteel EMTAK 2008640 120 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0245720102011201220132014201520162017201872019
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20197
20186
20175
20165
20154
20142
20132
20121
20111
20101

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2019
Müügitulu644 234 €
Ärikasum−54 405 €
Kasum enne tulumaksustamist−54 405 €
Aruandeaasta kasum−54 405 €
Tööjõukulud178 057 €
Põhivarade kulum8804 €
Varad kokku200 103 €
sh käibevarad39 703 €
sh põhivarad160 400 €
sh raha19 105 €
Omakapital71 811 €
sh osa- või aktsiakapital2560 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum123 656 €
Lühiajalised kohustised43 734 €
Pikaajalised kohustised84 558 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)7
Ärikasum enne kulumit−45 601 €
Aruanne esitatud31.05.2021
Omakapitali osakaal varadest35,9 %
Puhaskasumi määr müügitulust−8,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang