eHolding OÜ
- Registrikood11912891
- Asutatud2010 (16 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202513 389 €
Üldandmed
- Ärinimi
- eHolding OÜ
- Registrikood
- 11912891
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 22.03.2010
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Läänemere tee 41-30
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
58/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 13 389 € | +6 |
| Müügitulu muutus | 11 201 € → 13 389 € | +5,9 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 58291 | Muu tarkvara kirjastamine | Põhitegevusala |
| 68321 | Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muu tarkvara kirjastamine teenis ettevõte 2025. aastal 9189 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2025 | 9189 € |
| 2025 | Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) EMTAK 2025 | 4200 € |
| 2024 | Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2025 | 7001 € |
| 2024 | Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) EMTAK 2025 | 4200 € |
| 2023 | Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2008 | 8937 € |
| 2023 | Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) EMTAK 2008 | 4200 € |
| 2022 | Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2008 | 9986 € |
| 2022 | Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) EMTAK 2008 | 4200 € |
| 2021 | Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2008 | 3183 € |
| 2021 | Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) EMTAK 2008 | 2100 € |
| 2020 | Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2008 | 2603 € |
| 2019 | Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2008 | 2691 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 13 389 € | 11 201 € | 13 137 € | 14 186 € | 5283 € | 2603 € | 2691 € |
| Ärikasum enne makse | −164 € | −549 € | 110 € | 98,00 € | 56,00 € | −347 € | 7,00 € |
| Aruandeaasta kasum | −164 € | −549 € | 110 € | 98,00 € | 56,00 € | −347 € | 7,00 € |
| Tööjõukulud | 6589 € | 5205 € | 6246 € | 6853 € | 1128 € | 521 € | 521 € |
| Varad kokku | 13 582 € | 11 842 € | 8290 € | 6128 € | 6122 € | 5251 € | 5229 € |
| sh käibevarad | 6415 € | 4387 € | 7447 € | 5648 € | 5353 € | 4555 € | 4263 € |
| sh raha | 3589 € | 3775 € | 6821 € | 5264 € | 5137 € | 4339 € | 4035 € |
| Omakapital | 3166 € | 3330 € | 3879 € | 3769 € | 3671 € | 3615 € | 3962 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 6993 € | 3716 € | 4411 € | 2359 € | 2451 € | 1636 € | 1267 € |
| Pikaajalised kohustised | 3423 € | 4796 € | — | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 23,3 % | 28,1 % | 46,8 % | 61,5 % | 60,0 % | 68,8 % | 75,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -1,2 % | -4,9 % | 0,8 % | 0,7 % | 1,1 % | -13,3 % | 0,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.