Registrikaart · Äriregistri kanne 11915102
OÜ Roopa Auto
- Registrikood11915102
- Asutatud2010 (16 a)
- Töötajaid 20257
- Müügitulu 2024132 872 €
- KMKR numberEE101357607
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ Roopa Auto
- Registrikood
- 11915102
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 25.03.2010
- KMKR number
- EE101357607
- Aadress
- Võru maakond, Võru linn, Roopa tn 4
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 59 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 7 töötajat viimases aruandes | +7 | |
| Müügitulu | 132 872 € | +15,2 | |
| Müügitulu muutus | 182 526 € → 132 872 € | -8,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725212395
- Telefon+3725651300
- Veebilehtroopaauto.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 95311 | Mootorsõidukite remont ja hooldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mootorsõidukite remont ja hooldus teenis ettevõte 2024. aastal 132 872 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 132 872 € |
| 2023 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 182 526 € |
| 2022 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 199 639 € |
| 2021 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 206 380 € |
| 2020 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 235 341 € |
| 2019 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 206 954 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 3400 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 7 |
| 2024 | 6 |
| 2023 | 7 |
| 2022 | 8 |
| 2021 | 5 |
| 2020 | 6 |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 5 |
| 2017 | 5 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 5 |
| 2014 | 5 |
| 2013 | 4 |
| 2012 | 4 |
| 2011 | 4 |
| 2010 | 4 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 132 872 € | 182 526 € | 199 639 € | 206 380 € | 235 341 € | 210 354 € |
| Ärikasum enne makse | 326 € | 392 € | 1834 € | 10 206 € | 14 703 € | 15 065 € |
| Aruandeaasta kasum | 308 € | 392 € | 1834 € | 10 206 € | 14 703 € | 15 065 € |
| Tööjõukulud | 120 397 € | 98 069 € | 97 338 € | 114 742 € | 62 004 € | 56 600 € |
| Varad kokku | 956 324 € | 815 045 € | 733 587 € | 593 832 € | 424 183 € | 376 199 € |
| sh käibevarad | 312 191 € | 294 182 € | 215 159 € | 186 755 € | 87 791 € | 37 093 € |
| sh raha | 5234 € | 5960 € | 4098 € | 1733 € | 35 838 € | 2234 € |
| Omakapital | 177 441 € | 177 133 € | 176 741 € | 174 907 € | 164 701 € | 149 998 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 123 456 € | 123 456 € | 123 456 € | 123 456 € | 123 456 € | 123 456 € |
| Lühiajalised kohustised | 32 833 € | 32 870 € | 28 817 € | 31 191 € | 23 240 € | 28 870 € |
| Pikaajalised kohustised | 746 050 € | 605 042 € | 528 029 € | 387 734 € | 236 242 € | 197 331 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 7 | 6 | 7 | 8 | 5 | 6 |
| Omakapitali osakaal varadest | 18,6 % | 21,7 % | 24,1 % | 29,5 % | 38,8 % | 39,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,2 % | 0,2 % | 0,9 % | 4,9 % | 6,2 % | 7,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.