Vardar Consult OÜ
- Registrikood11916156
- Asutatud2010 (16 a)
- Töötajaid 20240
- Müügitulu 2024420 €
- KMKR numberEE101885564
Üldandmed
- Ärinimi
- Vardar Consult OÜ
- Registrikood
- 11916156
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 29.03.2010
- KMKR number
- EE101885564
- Aadress
- Lääne maakond, Lääne-Nigula vald, Nõva küla, Toominga
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
50/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 420 € | 0 |
| Müügitulu muutus | 360 € → 420 € | +5 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37258256288
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 52251 | Logistikaalane tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Logistikaalane tegevus teenis ettevõte 2024. aastal 420 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Logistikaalane tegevus EMTAK 2025 | 420 € |
| 2023 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 360 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 180 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 1288 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 3114 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 477 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 420 € | 360 € | 180 € | 1288 € | 3114 € | 477 € |
| Ärikasum enne makse | 420 € | 360 € | 180 € | 304 € | −1123 € | −3638 € |
| Aruandeaasta kasum | 420 € | 360 € | 180 € | 304 € | −1123 € | −3638 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 3644 € | 3260 € | 2900 € | 2900 € | 3834 € | 3956 € |
| sh käibevarad | 3644 € | 3260 € | 2900 € | 2900 € | 3834 € | 3956 € |
| Omakapital | 3644 € | 3260 € | — | — | 3834 € | 3956 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € |
| Lühiajalised kohustised | — | — | — | — | 0,00 € | 0,00 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | — | — | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 23,6 % | -36,1 % | -762,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.