Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11918310

Dating Stars OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11918310
  • Asutatud2010 (16 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 20251 136 810 €
  • KMKR numberEE101687746
  • Sellel aadressil on registreeritud 2413 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

63/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20102015202020252026Asutatud 31.03.2010Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 31.03.2010 2010, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Dating Stars OÜ
Registrikood
11918310
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
31.03.2010
KMKR number
EE101687746
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 5

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 63 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg16 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu1 136 810 €+20
Müügitulu muutus1 242 415 € → 1 136 810 €-2,5
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
63911Veebiotsinguportaalide tegevusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €311 tuh €621 tuh €932 tuh €1,2 mln €2019: 807 025 €20192020: 880 713 €20202021: 1 052 011 €20212022: 1 190 994 €20222023: 1 235 743 €20232024: 1 242 415 €1 242 415 €20242025: 1 136 810 €1 136 810 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Veebiotsinguportaalide tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 1 136 810 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Veebiotsinguportaalide tegevus EMTAK 20251 136 810 €
2024Veebiotsinguportaalide tegevus EMTAK 20251 242 415 €
2023Veebiportaalide tegevus EMTAK 20081 235 743 €
2022Veebiportaalide tegevus EMTAK 20081 190 994 €
2021Veebiportaalide tegevus EMTAK 20081 052 011 €
2020Veebiportaalide tegevus EMTAK 2008880 713 €
2019Veebiportaalide tegevus EMTAK 2008807 025 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112010: 0020102011: 020112012: 020122013: 020132014: 020142015: 020152016: 020162017: 020172018: 020182019: 020192020: 020202021: 020212022: 020222023: 020232024: 020242025: 002025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150
20140
20130
20120
20110
20100

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu1 136 810 €1 242 415 €1 235 743 €1 190 994 €1 052 011 €880 713 €807 025 €
Ärikasum enne makse40 245 €−47 759 €−154 467 €67 206 €8403 €−14 475 €46 056 €
Aruandeaasta kasum40 245 €−47 759 €−154 467 €67 206 €8403 €−14 475 €46 056 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku152 252 €151 845 €138 392 €332 347 €224 157 €213 221 €222 951 €
sh käibevarad152 252 €151 845 €136 361 €183 133 €132 434 €202 051 €208 735 €
sh raha49 562 €56 666 €93 223 €129 360 €45 032 €25 743 €46 630 €
Omakapital87 560 €39 814 €87 573 €242 040 €174 845 €166 442 €180 917 €
sh osa- või aktsiakapital10 000 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised64 692 €112 031 €50 819 €90 307 €49 312 €46 779 €42 034 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Omakapitali osakaal varadest57,5 %26,2 %63,3 %72,8 %78,0 %78,1 %81,1 %
Puhaskasumi määr müügitulust3,5 %-3,8 %-12,5 %5,6 %0,8 %-1,6 %5,7 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang