Turundusinfo

V&K Auto OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlg 244 €
  • EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 244 € seisuga 05.09.2026.
  • Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
  • Registrikood11918942
  • Asutatud2010 (16 a)
  • Töötajaid 20252
  • Müügitulu 202591 194 €
  • KMKR numberEE101440297

Üldandmed

Ärinimi
V&K Auto OÜ
Registrikood
11918942
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
01.04.2010
KMKR number
EE101440297
Aadress
Lääne maakond, Lääne-Nigula vald, Väike-Lähtru küla, Madise

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks

39/ 100

KomponentAlusPunkte
Tegutsemisaeg16 aastat registris+25
Töötajate arv2 töötajat viimases aruandes+2
Müügitulu91 194 €+13,7
Müügitulu muutus83 498 € → 91 194 €+2,8
Maksuvõlgnimekirjas 244 €-15
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAKTegevusalaMärkus
95311Mootorsõidukite remont ja hooldusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

2019: 82 669 €2020: 74 719 €2021: 79 680 €2022: 98 523 €98 523 €2023: 75 106 €2024: 83 498 €2025: 91 194 €91 194 €2019202020212022202320242025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Mootorsõidukite remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 91 194 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 202591 194 €
2024Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 202583 498 €
2023Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200875 106 €
2022Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200898 523 €
2021Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200879 680 €
2020Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200874 719 €
2019Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200882 669 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

2010: 12011: 12012: 12013: 12014: 12015: 12016: 12017: 12018: 12019: 12020: 12021: 222022: 22023: 22024: 22025: 222010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20252
20242
20232
20222
20212
20201
20191
20181
20171
20161
20151
20141
20131
20121
20111
20101

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu91 194 €83 498 €75 106 €98 523 €79 680 €74 719 €82 669 €
Ärikasum enne makse4137 €−1075 €−10 377 €10 255 €438 €−3523 €5103 €
Aruandeaasta kasum4137 €−1075 €−10 377 €10 255 €438 €−3523 €5103 €
Tööjõukulud20 367 €22 043 €22 456 €20 933 €16 749 €10 410 €10 410 €
Varad kokku26 716 €25 597 €25 781 €34 816 €22 084 €29 706 €32 019 €
sh käibevarad5819 €2967 €2472 €11 599 €3049 €9056 €11 225 €
sh raha3121 €128 €753 €10 328 €1851 €7275 €8455 €
Omakapital13 563 €9251 €10 326 €20 703 €10 448 €10 298 €13 820 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised12 343 €15 536 €15 455 €14 113 €11 636 €11 353 €10 144 €
Pikaajalised kohustised810 €810 €0,00 €0,00 €0,00 €8055 €8055 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)2222211
Omakapitali osakaal varadest50,8 %36,1 %40,1 %59,5 %47,3 %34,7 %43,2 %
Puhaskasumi määr müügitulust4,5 %-1,3 %-13,8 %10,4 %0,5 %-4,7 %6,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 244 € seisuga 05.09.2026.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang