Registrikaart · Äriregistri kanne 11919108
OÜ Real Ehitus
- Registrikood11919108
- Asutatud2010 (16 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202588 685 €
- KMKR numberEE101361130
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ Real Ehitus
- Registrikood
- 11919108
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 01.04.2010
- KMKR number
- EE101361130
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Kopli tn 16-4
- Aadress kehtib alates
- 25.03.2025
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Real Kinnisvara OÜ | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Ivar Piirsalu | Juhatuse liige | 12.07.2017 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Ivar Piirsalu | kaudne osalus | 19.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 75 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 88 685 € | +13,6 | |
| Müügitulu muutus | 2340 € → 88 685 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725019266
- Veebilehtreal.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 87 935 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 87 935 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 750 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 2340 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 6588 € |
| 2021 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008 | 20 135 € |
| 2020 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008 | 33 820 € |
| 2019 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008 | 51 644 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ehitamine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 18.04.2025 |
| Muinsuskaitse | Majandustegevusteade | Kehtiv | 25.10.2024 |
| Omanikujärelevalve | Majandustegevusteade | Kehtiv | 18.04.2025 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 88 685 € | 2340 € | 6588 € | 0,00 € | 20 135 € | 33 820 € | 51 644 € |
| Ärikasum | 14 878 € | −8008 € | −865 € | −7068 € | −10 380 € | 21 457 € | 50 247 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 11 577 € | −11 460 € | 252 € | 101 € | −8280 € | 21 457 € | 50 197 € |
| Aruandeaasta kasum | 11 577 € | −11 460 € | 252 € | 101 € | −8280 € | 21 457 € | 50 197 € |
| Tööjõukulud | 9343 € | 2433 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 6924 € | 7165 € | 6777 € | 3160 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 338 525 € | 325 534 € | 341 205 € | 483 956 € | 255 855 € | 264 135 € | 243 098 € |
| sh käibevarad | 38 392 € | 2967 € | 11 473 € | 167 985 € | 185 609 € | 193 889 € | 172 852 € |
| sh põhivarad | 300 133 € | 322 567 € | 329 732 € | 315 971 € | 70 246 € | 70 246 € | 70 246 € |
| sh raha | 12 042 € | 458 € | 11 080 € | 7777 € | 8672 € | 59 666 € | 50 658 € |
| Omakapital | 256 325 € | 244 748 € | 256 208 € | 255 956 € | 255 855 € | 264 135 € | 242 678 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 241 936 € | 253 396 € | 253 144 € | 253 043 € | 261 323 € | 239 866 € | 189 669 € |
| Lühiajalised kohustised | 3377 € | 1587 € | 297 € | 228 000 € | 0,00 € | 0,00 € | 420 € |
| Pikaajalised kohustised | 78 823 € | 79 199 € | 84 700 € | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 21 802 € | −843 € | 5912 € | −3908 € | −10 380 € | 21 457 € | 50 247 € |
| Aruanne esitatud | 26.06.2026 | 30.06.2025 | 30.06.2024 | 30.06.2023 | 14.10.2022 | 01.07.2021 | 31.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 75,7 % | 75,2 % | 75,1 % | 52,9 % | 100,0 % | 100,0 % | 99,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 13,1 % | −489,7 % | 3,8 % | — | −41,1 % | 63,4 % | 97,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.