Registrikaart · Äriregistri kanne 11920092
THE Systems OÜ
- Registrikood11920092
- Asutatud2010 (16 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20220,00 €
- KMKR numberEE101459026
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 579 € seisuga 05.09.2026.
- Sellel aadressil on registreeritud 1233 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- THE Systems OÜ
- Registrikood
- 11920092
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.04.2010
- KMKR number
- EE101459026
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rävala pst 8
- Aadress kehtib alates
- 01.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Thomas Tasuja | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Thomas Tasuja | Juhatuse liige | 05.04.2010 |
Usaldusväärsuse indeks — 20 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 0,00 € | 0 | |
| Müügitulu muutus | 0,00 € → 0,00 € | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 579 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37258150783
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 71129 | Muud insener-tehnilised tegevusalad | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud insener-tehnilised tegevusalad teenis ettevõte 2022. aastal 0,00 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2022 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2021 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2020 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2019 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2008 | 20 350 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 20 350 € |
| Ärikasum | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | −5,00 € | −3261 € | −1089 € | −912 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | −5,00 € | −3261 € | −1089 € | −912 € |
| Aruandeaasta kasum | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | −5,00 € | −3261 € | −1089 € | −912 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 3261 € | 0,00 € | 5500 € |
| Varad kokku | 149 741 € | 149 741 € | 149 741 € | 149 741 € | 149 746 € | 153 007 € | 167 715 € |
| sh käibevarad | 149 741 € | 149 741 € | 149 741 € | 149 741 € | 149 746 € | 149 746 € | 158 954 € |
| sh põhivarad | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 3261 € | 8761 € |
| sh raha | 149 741 € | 149 741 € | — | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Omakapital | 149 741 € | 149 741 € | 149 741 € | 149 741 € | 149 746 € | 153 007 € | 154 096 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 147 185 € | 147 185 € | 146 928 € | 146 933 € | 150 194 € | 151 283 € | 152 195 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 13 619 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | −5,00 € | 0,00 € | −1089 € | 4588 € |
| Aruanne esitatud | 05.08.2026 | 08.08.2025 | 05.05.2024 | 05.05.2024 | 05.05.2024 | 05.05.2024 | 05.05.2024 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 91,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | — | — | — | −4,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 579 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.