Registrikaart · Äriregistri kanne 11924500
Pisibetoon OÜ
- Registrikood11924500
- Asutatud2010 (16 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 2025187 367 €
- KMKR numberEE101362456
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Pisibetoon OÜ
- Registrikood
- 11924500
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 13.04.2010
- KMKR number
- EE101362456
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu vald, Kärevere küla, Tartu mnt 6
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 64 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 | |
| Müügitulu | 187 367 € | +16,6 | |
| Müügitulu muutus | 197 065 € → 187 367 € | -1,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37255639127
- Mobiil+37255654782
- Mobiil+37258069639
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 23661 | Muude betoon-, tsement- ja kipstoodete tootmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muude betoon-, tsement- ja kipstoodete tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 187 367 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muude betoon-, tsement- ja kipstoodete tootmine EMTAK 2025 | 187 367 € |
| 2024 | Muude betoon-, tsement- ja kipstoodete tootmine EMTAK 2025 | 197 065 € |
| 2023 | Muude betoon-, kips- ja tsementtoodete tootmine EMTAK 2008 | 193 719 € |
| 2022 | Muude betoon-, kips- ja tsementtoodete tootmine EMTAK 2008 | 158 524 € |
| 2021 | Muude betoon-, kips- ja tsementtoodete tootmine EMTAK 2008 | 157 886 € |
| 2020 | Muude betoon-, kips- ja tsementtoodete tootmine EMTAK 2008 | 143 520 € |
| 2019 | Muude betoon-, kips- ja tsementtoodete tootmine EMTAK 2008 | 138 234 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 4 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 187 367 € | 197 065 € | 193 719 € | 158 524 € | 157 886 € | 143 520 € | 138 234 € |
| Ärikasum enne makse | 2599 € | 6750 € | 13 198 € | 15 714 € | 29 433 € | 15 093 € | −6602 € |
| Aruandeaasta kasum | −222 € | 4831 € | 10 989 € | 15 714 € | 26 933 € | 15 093 € | −6602 € |
| Tööjõukulud | 111 682 € | 104 458 € | 93 672 € | 74 741 € | 68 566 € | 66 495 € | 60 808 € |
| Varad kokku | 61 492 € | 75 999 € | 80 424 € | 76 700 € | 62 057 € | 50 004 € | 37 061 € |
| sh käibevarad | 30 535 € | 44 158 € | 45 713 € | 35 738 € | 43 510 € | 29 592 € | 19 639 € |
| sh raha | 25 989 € | 38 340 € | 38 959 € | 33 096 € | 41 592 € | 27 963 € | 17 834 € |
| Omakapital | 56 703 € | 66 926 € | 72 094 € | 71 105 € | 55 391 € | 38 458 € | 23 365 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2560 € | 2560 € | 2560 € | 2560 € | 2560 € | 2560 € | 2560 € |
| Lühiajalised kohustised | 4789 € | 9073 € | 8330 € | 5595 € | 5802 € | 9682 € | 7112 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 864 € | 1864 € | 6584 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,2 % | 88,1 % | 89,6 % | 92,7 % | 89,3 % | 76,9 % | 63,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -0,1 % | 2,5 % | 5,7 % | 9,9 % | 17,1 % | 10,5 % | -4,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.