Registrikaart · Äriregistri kanne 11925922
Floor Covering OÜ
- Registrikood11925922
- Asutatud2010 (16 a)
- Töötajaid 20257
- Müügitulu 20251 161 647 €
- KMKR numberEE101409898
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Floor Covering OÜ
- Registrikood
- 11925922
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 15.04.2010
- KMKR number
- EE101409898
- Aadress
- Viljandi maakond, Viljandi vald, Peetrimõisa küla, Pääsukese tee 4
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 76 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 7 töötajat viimases aruandes | +7 | |
| Müügitulu | 1 161 647 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 020 296 € → 1 161 647 € | +4,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725175490
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43331 | Põranda- ja seinakatete paigaldus | Põhitegevusala |
| 47529 | Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük | |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Põranda- ja seinakatete paigaldus teenis ettevõte 2025. aastal 646 471 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 2025 | 646 471 € |
| 2025 | Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük EMTAK 2025 | 497 205 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 17 971 € |
| 2024 | Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 2025 | 925 068 € |
| 2024 | Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük EMTAK 2025 | 95 228 € |
| 2023 | Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 2008 | 489 824 € |
| 2022 | Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 2008 | 774 932 € |
| 2021 | Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 2008 | 583 214 € |
| 2020 | Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 2008 | 499 667 € |
| 2019 | Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 2008 | 645 894 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 7 |
| 2024 | 7 |
| 2023 | 7 |
| 2022 | 7 |
| 2021 | 7 |
| 2020 | 7 |
| 2019 | 7 |
| 2018 | 7 |
| 2017 | 7 |
| 2016 | 7 |
| 2015 | 5 |
| 2014 | 5 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 161 647 € | 1 020 296 € | 489 824 € | 774 932 € | 583 214 € | 499 667 € | 645 894 € |
| Ärikasum enne makse | 36 618 € | 86 330 € | 31 899 € | 78 908 € | 16 695 € | 15 198 € | 10 530 € |
| Aruandeaasta kasum | 36 618 € | 86 330 € | 31 899 € | 78 908 € | 16 695 € | 15 198 € | 10 530 € |
| Tööjõukulud | 198 456 € | 148 266 € | 154 749 € | 147 029 € | 109 628 € | 112 257 € | 104 924 € |
| Varad kokku | 629 075 € | 838 298 € | 351 310 € | 462 927 € | 397 679 € | 225 069 € | 232 077 € |
| sh käibevarad | 299 226 € | 312 204 € | 127 124 € | 242 035 € | 197 599 € | 193 606 € | 187 933 € |
| sh raha | 73 320 € | 59 374 € | 50 075 € | 83 411 € | 64 267 € | 102 141 € | 65 924 € |
| Omakapital | 438 894 € | 402 276 € | 315 947 € | 284 047 € | 210 139 € | 193 444 € | 182 246 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 190 181 € | 436 022 € | 35 363 € | 178 880 € | 187 540 € | 31 625 € | 49 831 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Omakapitali osakaal varadest | 69,8 % | 48,0 % | 89,9 % | 61,4 % | 52,8 % | 85,9 % | 78,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 3,2 % | 8,5 % | 6,5 % | 10,2 % | 2,9 % | 3,0 % | 1,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.