Registrikaart · Äriregistri kanne 11929058
Skandaalne OÜ
- Registrikood11929058
- Asutatud2010 (16 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202524 931 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Skandaalne OÜ
- Registrikood
- 11929058
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.04.2010
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kaupmehe tn 15-7
- Aadress kehtib alates
- 01.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Anu Nataly Saagim-Ratia | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Anu Nataly Saagim-Ratia | Juhatuse liige | 21.04.2010 |
Usaldusväärsuse indeks — 69 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 24 931 € | +8,5 | |
| Müügitulu muutus | 4350 € → 24 931 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 93291 | Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 24 931 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2025 | 24 931 € |
| 2024 | Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2025 | 4350 € |
| 2023 | Muud lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 7170 € |
| 2022 | Muud lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 23 432 € |
| 2021 | Muud lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 7225 € |
| 2020 | Muud lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 6384 € |
| 2019 | Muud lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 4131 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 24 931 € | 4350 € | 7170 € | 23 432 € | 7225 € | 6384 € | 4131 € |
| Ärikasum | 2065 € | −59 127 € | −74 226 € | 18 036 € | −3751 € | 6367 € | −100 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 2068 € | −59 122 € | −74 225 € | 18 036 € | −3873 € | 6367 € | −100 € |
| Aruandeaasta kasum | 2068 € | −59 122 € | −74 225 € | 18 036 € | −3873 € | 6367 € | −100 € |
| Põhivarade kulum | 15 000 € | 2500 € | — | — | — | — | — |
| Varad kokku | 391 044 € | 405 976 € | 441 412 € | 518 640 € | 497 604 € | 501 477 € | 495 110 € |
| sh käibevarad | 55 667 € | 55 599 € | 67 668 € | 49 029 € | 27 993 € | 31 866 € | 25 499 € |
| sh põhivarad | 335 377 € | 350 377 € | 373 744 € | 469 611 € | 469 611 € | 469 611 € | 469 611 € |
| sh raha | 29 060 € | 13 745 € | 45 180 € | 23 303 € | 4088 € | 7041 € | 269 € |
| Omakapital | 384 044 € | 381 976 € | 441 098 € | 515 323 € | 497 287 € | 501 160 € | 494 793 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 379 420 € | 438 542 € | 512 767 € | 494 731 € | 498 604 € | 492 237 € | 492 337 € |
| Lühiajalised kohustised | 7000 € | 24 000 € | 314 € | 3317 € | 317 € | 317 € | 317 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 17 065 € | −56 627 € | — | — | — | — | — |
| Aruanne esitatud | 16.06.2026 | 26.06.2025 | 29.06.2024 | 03.07.2023 | 30.06.2022 | 30.06.2021 | 31.07.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,2 % | 94,1 % | 99,9 % | 99,4 % | 99,9 % | 99,9 % | 99,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 8,3 % | −1359,1 % | −1035,2 % | 77,0 % | −53,6 % | 99,7 % | −2,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.