Registrikaart · Äriregistri kanne 11933232
Kero Trading OÜ
- Registrikood11933232
- Asutatud2010 (16 a)
- Töötajaid 20256
- Müügitulu 20251 203 620 €
- KMKR numberEE101388540
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Kero Trading OÜ
- Registrikood
- 11933232
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.04.2010
- KMKR number
- EE101388540
- Aadress
- Harju maakond, Rae vald, Jüri alevik, Uus-Ringi tee 5
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 71 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 6 töötajat viimases aruandes | +6 | |
| Müügitulu | 1 203 620 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 218 171 € → 1 203 620 € | -0,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725017645
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46151 | Mööbli, kodutarvete ja rauakaupade hulgimüügi vahendusteenus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mööbli, kodutarvete ja rauakaupade hulgimüügi vahendusteenus teenis ettevõte 2025. aastal 1 203 620 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mööbli, kodutarvete ja rauakaupade hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 1 203 620 € |
| 2024 | Mööbli, kodutarvete ja rauakaupade hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 1 218 171 € |
| 2023 | Rauakaupade, veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük EMTAK 2008 | 1 238 783 € |
| 2022 | Rauakaupade, veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük EMTAK 2008 | 1 496 710 € |
| 2021 | Rauakaupade, veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük EMTAK 2008 | 1 236 317 € |
| 2020 | Rauakaupade, veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük EMTAK 2008 | 968 723 € |
| 2019 | Rauakaupade, veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük EMTAK 2008 | 906 884 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 6 |
| 2024 | 6 |
| 2023 | 6 |
| 2022 | 6 |
| 2021 | 6 |
| 2020 | 6 |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 5 |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 203 620 € | 1 218 171 € | 1 238 783 € | 1 496 710 € | 1 236 317 € | 968 723 € | 906 884 € |
| Ärikasum enne makse | 51 125 € | 38 964 € | 36 275 € | 67 166 € | 24 417 € | −83 094 € | 23 309 € |
| Aruandeaasta kasum | 51 125 € | 32 685 € | 33 775 € | 62 515 € | 22 203 € | −83 094 € | 23 309 € |
| Tööjõukulud | 197 698 € | 194 856 € | 186 206 € | 188 579 € | 173 132 € | 162 733 € | 144 599 € |
| Varad kokku | 595 154 € | 562 898 € | 551 137 € | 534 085 € | 502 745 € | 467 824 € | 562 393 € |
| sh käibevarad | 587 878 € | 552 419 € | 538 282 € | 526 897 € | 489 703 € | 448 189 € | 534 878 € |
| sh raha | 42 551 € | 56 604 € | 79 773 € | 72 546 € | 58 328 € | 50 137 € | 50 991 € |
| Omakapital | 473 960 € | 422 835 € | 421 130 € | 397 354 € | 355 119 € | 344 916 € | 428 010 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 121 194 € | 140 063 € | 130 007 € | 136 731 € | 147 626 € | 122 908 € | 134 383 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 5 |
| Omakapitali osakaal varadest | 79,6 % | 75,1 % | 76,4 % | 74,4 % | 70,6 % | 73,7 % | 76,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 4,2 % | 2,7 % | 2,7 % | 4,2 % | 1,8 % | -8,6 % | 2,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.