Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11936992

Ailor OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11936992
  • Asutatud2010 (16 a)
  • Töötajaid 20240
  • Müügitulu 202417 498 €

Usaldusväärsuse indeks

49/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20102015202020252026Asutatud 06.05.2010Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 06.05.2010 2010, Viimane aruanne 2024, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Ailor OÜ
Registrikood
11936992
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
06.05.2010
KMKR number
Osa- või aktsiakapital
2556 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Tartu maakond, Kastre vald, Ignase küla, Õunaaia vkt 4
Aadress kehtib alates
19.09.2018

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Jaanek Manglus100 % · 2556 €Ainuomand02.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Jaanek ManglusJuhatuse liige13.09.2018

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Jaanek Manglusotsene osalus13.09.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 49 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg16 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu17 498 €+7,1
Müügitulu muutus19 829 € → 17 498 €-3,5
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
41001Elamute ja mitteeluhoonete ehitusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €4957 €9915 €15 tuh €20 tuh €201920202021202219 829 €202317 498 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2024. aastal 17 498 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 202517 498 €
2023Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200819 829 €
2022Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200816 285 €
2021Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200818 690 €
2020Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200812 575 €
2019Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200813 950 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Tegevusload ja majandustegevusteated

Majandustegevuse register
TegevusalaLiikStaatusKehtiv alates
Toitlustamine KaubandusMajandustegevusteadeKehtiv14.07.2010

Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0011120102011120122013201420152016201720182019202020212022202302024
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20240
20231
20221
20211
20201
20191
20180
20170
20160
20150
20140
20130
20121
20110
20100

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202420232022202120202019
Müügitulu17 498 €19 829 €16 285 €18 690 €12 575 €13 950 €
Ärikasum483 €1495 €200 €4123 €1337 €354 €
Kasum enne tulumaksustamist483 €1495 €200 €4123 €1337 €354 €
Aruandeaasta kasum483 €1495 €200 €4123 €1337 €354 €
Tööjõukulud0,00 €3880 €1007 €356 €4314 €6503 €
Varad kokku10 581 €10 249 €8864 €8352 €4295 €3151 €
sh käibevarad10 581 €10 249 €8864 €8352 €4295 €3151 €
sh raha10 581 €
Omakapital10 581 €10 098 €8604 €8352 €4281 €2945 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum7542 €200 €4123 €1337 €388 €34,00 €
Lühiajalised kohustised0,00 €151 €260 €0,00 €14,00 €206 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)011111
Aruanne esitatud01.07.202530.06.202427.06.202305.07.202229.06.202117.05.2020
Omakapitali osakaal varadest100,0 %98,5 %97,1 %100,0 %99,7 %93,5 %
Puhaskasumi määr müügitulust2,8 %7,5 %1,2 %22,1 %10,6 %2,5 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang