Osaühing Eurobra
- Registrikood11944023
- Asutatud2010 (16 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 20251 920 452 €
- KMKR numberEE101377603
Üldandmed
- Ärinimi
- Osaühing Eurobra
- Registrikood
- 11944023
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 20.05.2010
- KMKR number
- EE101377603
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, C. R. Jakobsoni tn 7/1-77
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
51/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 1 920 452 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 4 218 513 € → 1 920 452 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Faks +3726501226
- Telefon +3726501225
- Veebileht eurobra.org
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46161 | Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus | Põhitegevusala |
| 14221 | Alusrõivaste tootmine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus teenis ettevõte 2025. aastal 1 728 779 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 1 728 779 € |
| 2025 | Alusrõivaste tootmine EMTAK 2025 | 191 673 € |
| 2024 | Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 3 658 451 € |
| 2024 | Alusrõivaste tootmine EMTAK 2025 | 560 062 € |
| 2023 | Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 4 720 378 € |
| 2023 | Alusrõivaste tootmine, sh T-särkide, päevasärkide, hommikumantlite, öösärkide jms tootmine EMTAK 2008 | 518 052 € |
| 2022 | Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 5 338 426 € |
| 2021 | Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 5 757 522 € |
| 2021 | Alusrõivaste tootmine, sh T-särkide, päevasärkide, hommikumantlite, öösärkide jms tootmine EMTAK 2008 | 721 210 € |
| 2020 | Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 3 764 706 € |
| 2020 | Alusrõivaste tootmine, sh T-särkide, päevasärkide, hommikumantlite, öösärkide jms tootmine EMTAK 2008 | 1 175 194 € |
| 2019 | Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 6 460 416 € |
| 2019 | Alusrõivaste tootmine, sh T-särkide, päevasärkide, hommikumantlite, öösärkide jms tootmine EMTAK 2008 | 793 174 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 6 |
| 2019 | 6 |
| 2018 | 5 |
| 2017 | 5 |
| 2016 | 5 |
| 2015 | 5 |
| 2014 | 5 |
| 2013 | 5 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 920 452 € | 4 218 513 € | 5 238 430 € | 5 338 426 € | 6 478 732 € | 4 939 900 € | 7 253 590 € |
| Ärikasum enne makse | −75 389 € | 8049 € | 119 651 € | −243 282 € | −127 374 € | −141 840 € | −63 990 € |
| Aruandeaasta kasum | −75 389 € | 8049 € | 117 413 € | −244 254 € | −127 689 € | −142 840 € | −63 990 € |
| Tööjõukulud | 41 449 € | 40 429 € | 40 413 € | 40 413 € | 40 413 € | 80 499 € | 89 872 € |
| Varad kokku | 1 477 829 € | 1 584 408 € | 1 855 817 € | 1 873 820 € | 2 275 042 € | 2 710 553 € | 2 703 589 € |
| sh käibevarad | 1 441 194 € | 1 504 781 € | 1 780 683 € | 1 798 480 € | 2 196 990 € | 2 627 478 € | 2 624 470 € |
| sh raha | 4666 € | 10 428 € | 5846 € | 28 569 € | 121 514 € | 56 287 € | 78 757 € |
| Omakapital | 542 477 € | 617 866 € | 609 817 € | 502 667 € | 751 574 € | 881 856 € | 1 028 696 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 935 352 € | 966 542 € | 1 246 000 € | 1 371 153 € | 1 523 468 € | 1 828 697 € | 1 674 893 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 6 | 6 |
| Omakapitali osakaal varadest | 36,7 % | 39,0 % | 32,9 % | 26,8 % | 33,0 % | 32,5 % | 38,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -3,9 % | 0,2 % | 2,2 % | -4,6 % | -2,0 % | -2,9 % | -0,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.