Registrikaart · Äriregistri kanne 11948802
DLAN Invest OÜ
- Registrikood11948802
- Asutatud2010 (16 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20250,00 €
- KMKR numberEE101383969
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- DLAN Invest OÜ
- Registrikood
- 11948802
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 31.05.2010
- KMKR number
- EE101383969
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Järveotsa tee 1-23
- Aadress kehtib alates
- 01.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Aleksei Kruglov | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Aleksei Kruglov | Juhatuse liige | 31.05.2010 |
| Dmitri Kruglov | Juhatuse liige | 22.04.2026 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Aleksei Kruglov | otsene osalus | 07.12.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 0,00 € | 0 | |
| Müügitulu muutus | 0,00 € → 0,00 € | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68111 | Enda kinnisvara ost ja müük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda kinnisvara ost ja müük teenis ettevõte 2025. aastal 0,00 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2025 | 0,00 € |
| 2024 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2025 | 0,00 € |
| 2023 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008 | 838 333 € |
| 2022 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2020 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008 | 17 135 € |
| 2019 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008 | 505 000 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2022)
Majandusaasta aruandedKogu 186 116 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 186 116 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 68 111 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 0,00 € | 838 333 € | 0,00 € | 0,00 € | 17 135 € | 505 000 € |
| Ärikasum | −26 982 € | −38 799 € | −293 785 € | −473 € | −9375 € | −25 478 € | 362 136 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −23 223 € | −35 028 € | −318 651 € | −473 € | −9380 € | −25 380 € | 362 157 € |
| Aruandeaasta kasum | −23 223 € | −35 028 € | −318 651 € | −473 € | −9380 € | −25 380 € | 362 157 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 643 160 € | 666 052 € | 723 031 € | 1 297 950 € | 1 237 441 € | 1 115 163 € | 1 086 688 € |
| sh käibevarad | 642 601 € | 665 121 € | 723 031 € | 925 144 € | 864 635 € | 742 357 € | 713 882 € |
| sh põhivarad | 559 € | 931 € | 0,00 € | 372 806 € | 372 806 € | 372 806 € | 372 806 € |
| sh raha | 609 907 € | 563 994 € | 716 273 € | 27 453 € | 20 617 € | 25 204 € | 630 981 € |
| Omakapital | 642 646 € | 665 869 € | 700 897 € | 1 019 548 € | 1 020 021 € | 1 029 401 € | 1 054 781 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 663 313 € | 698 341 € | 1 016 992 € | 1 017 465 € | 1 026 845 € | 1 052 225 € | 690 068 € |
| Lühiajalised kohustised | 514 € | 183 € | 22 134 € | 278 402 € | 217 420 € | 85 762 € | 31 907 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 68 111 | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 20.07.2026 | 28.03.2025 | 28.06.2024 | 03.07.2023 | 30.06.2022 | 30.06.2021 | 10.09.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,9 % | 100,0 % | 96,9 % | 78,6 % | 82,4 % | 92,3 % | 97,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | −38,0 % | — | — | −148,1 % | 71,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu. Osa väärtusi on loetud skaneeritud PDF-aruandest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.