Registrikaart · Äriregistri kanne 11951980
OÜ Adriku
- Registrikood11951980
- Asutatud2010 (16 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025376 195 €
- KMKR numberEE101377632
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ Adriku
- Registrikood
- 11951980
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.06.2010
- KMKR number
- EE101377632
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Luunja vald, Kakumetsa küla, Reino
- Aadress kehtib alates
- 20.10.2022
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Tiiu Hünnev | 100 % · 2556 € | Ühisomand | 02.09.2023 |
| Andrus Hünnev | 100 % · 2556 € | Ühisomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Andrus Hünnev | Juhatuse liige | 10.06.2011 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Andrus Hünnev | otsene osalus | 19.11.2018 |
| Tiiu Hünnev | otsene osalus | 19.11.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 63 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 376 195 € | +19,4 | |
| Müügitulu muutus | 409 968 € → 376 195 € | -2,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725073135
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 49411 | Kaubavedu maanteel | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kaubavedu maanteel teenis ettevõte 2025. aastal 376 195 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 376 195 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 409 968 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 412 233 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 910 567 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 606 991 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 727 057 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 1 246 798 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 14.05.2025 — 13.05.2035 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 14.05.2025 — 13.05.2035 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 14.05.2025 — 13.05.2035 |
| Veosevedu Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 14.05.2025 — 13.05.2035 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 8 |
| 2020 | 10 |
| 2019 | 12 |
| 2018 | 12 |
| 2017 | 10 |
| 2016 | 10 |
| 2015 | 8 |
| 2014 | 7 |
| 2013 | 5 |
| 2012 | 4 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 376 195 € | 409 968 € | 412 233 € | 910 567 € | 606 991 € | 727 057 € | 1 246 798 € |
| Ärikasum | −14 313 € | 9588 € | −12 878 € | 127 508 € | −27 023 € | −147 864 € | 55 313 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −15 223 € | 8349 € | −20 670 € | 102 591 € | −85 227 € | −182 396 € | 29 282 € |
| Aruandeaasta kasum | −15 223 € | 8349 € | −20 670 € | 102 591 € | −85 227 € | −182 396 € | 29 282 € |
| Tööjõukulud | 38 614 € | 47 310 € | 51 074 € | 36 722 € | 85 289 € | 130 054 € | 153 801 € |
| Põhivarade kulum | 17 030 € | 22 067 € | 28 972 € | 32 111 € | 47 154 € | 67 228 € | 66 582 € |
| Varad kokku | 133 222 € | 228 223 € | 353 311 € | 486 163 € | 466 427 € | 686 338 € | 683 043 € |
| sh käibevarad | 87 554 € | 165 525 € | 226 896 € | 297 900 € | 263 054 € | 261 072 € | 207 443 € |
| sh põhivarad | 45 668 € | 62 698 € | 126 415 € | 188 263 € | 203 373 € | 425 266 € | 475 600 € |
| sh raha | 11 477 € | 2148 € | 9423 € | 23 928 € | 14 876 € | 20 684 € | 25 359 € |
| Omakapital | 6632 € | 21 855 € | 13 506 € | 34 176 € | −68 415 € | 16 813 € | 199 210 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 19 043 € | 10 694 € | 31 364 € | −71 227 € | 14 000 € | 196 397 € | 167 116 € |
| Lühiajalised kohustised | 126 590 € | 206 368 € | 339 805 € | 451 987 € | 492 210 € | 554 182 € | 381 932 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 42 632 € | 115 343 € | 101 901 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 2 | 2 | 2 | 8 | 10 | 12 |
| Ärikasum enne kulumit | 2717 € | 31 655 € | 16 094 € | 159 619 € | 20 131 € | −80 636 € | 121 895 € |
| Aruanne esitatud | 26.04.2026 | 10.04.2025 | 28.03.2024 | 30.05.2023 | 30.06.2022 | 30.06.2021 | 19.02.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 5,0 % | 9,6 % | 3,8 % | 7,0 % | −14,7 % | 2,4 % | 29,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −4,0 % | 2,0 % | −5,0 % | 11,3 % | −14,0 % | −25,1 % | 2,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.