DRYPOINT OÜ
- Registrikood11952258
- Asutatud2010 (16 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20252454 €
Üldandmed
- Ärinimi
- DRYPOINT OÜ
- Registrikood
- 11952258
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 08.06.2010
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Priisle tee 4/1-137
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
45/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 2454 € | 0 |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37255674125
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43241 | Muud ehituspaigaldustööd | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muud ehituspaigaldustööd teenis ettevõte 2025. aastal 2454 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud ehituspaigaldustööd EMTAK 2025 | 2454 € |
| 2023 | Mujal liigitamata ehituspaigaldustööd EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2022 | Mujal liigitamata ehituspaigaldustööd EMTAK 2008 | 9417 € |
| 2021 | Mujal liigitamata ehituspaigaldustööd EMTAK 2008 | 35 038 € |
| 2020 | Mujal liigitamata ehituspaigaldustööd EMTAK 2008 | 8880 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2454 € | 0,00 € | 0,00 € | 9417 € | 35 038 € | 8880 € | 0,00 € |
| Ärikasum enne makse | −5762 € | −1070 € | −1408 € | −6765 € | 20 780 € | −4993 € | −37 548 € |
| Aruandeaasta kasum | −5762 € | −1070 € | −1408 € | −8265 € | 20 780 € | −4993 € | −37 548 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 11 475 € |
| Varad kokku | 24 678 € | 30 457 € | 33 976 € | 38 982 € | 47 472 € | 26 480 € | 31 428 € |
| sh käibevarad | 24 678 € | 23 252 € | 26 771 € | 31 777 € | 47 472 € | 26 480 € | 31 428 € |
| sh raha | 24 678 € | 23 252 € | 26 759 € | 29 830 € | 22 727 € | 26 480 € | 31 007 € |
| Omakapital | 24 678 € | 30 440 € | 31 511 € | 32 919 € | 47 184 € | 26 405 € | 31 398 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 17,00 € | 2465 € | 25,00 € | 288 € | 75,00 € | 30,00 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 6038 € | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 99,9 % | 92,7 % | 84,4 % | 99,4 % | 99,7 % | 99,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -234,8 % | — | — | -87,8 % | 59,3 % | -56,2 % | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.