Ravakon OÜ
- Registrikood11954168
- Asutatud2010 (16 a)
- Töötajaid 20240
- Müügitulu 20244664 €
- KMKR numberEE101479776
Üldandmed
- Ärinimi
- Ravakon OÜ
- Registrikood
- 11954168
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.06.2010
- KMKR number
- EE101479776
- Aadress
- Harju maakond, Kuusalu vald, Kuusalu küla, Käli tee 3-2
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
35/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 4664 € | +1,8 |
| Müügitulu muutus | 7720 € → 4664 € | -11,9 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725136333
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
| 74991 | Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2024. aastal 4433 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 4433 € |
| 2024 | Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2025 | 231 € |
| 2023 | Kinofilmide ja videote tootmine EMTAK 2008 | 6000 € |
| 2023 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2008 | 1450 € |
| 2023 | Sõitjate muu maismaavedu EMTAK 2008 | 270 € |
| 2022 | Sõitjate muu maismaavedu EMTAK 2008 | 663 € |
| 2022 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2008 | 478 € |
| 2022 | Kinofilmide ja videote tootmine EMTAK 2008 | 200 € |
| 2021 | Kinofilmide ja videote tootmine EMTAK 2008 | 960 € |
| 2021 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2008 | 519 € |
| 2021 | Sõitjate muu maismaavedu EMTAK 2008 | 203 € |
| 2020 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2008 | 4581 € |
| 2020 | Kinofilmide ja videote tootmine EMTAK 2008 | 1768 € |
| 2020 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 575 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 6363 € |
| 2019 | Kinofilmide ja videote tootmine EMTAK 2008 | 4500 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4664 € | 8399 € | 1341 € | 1682 € | 6924 € | 11 320 € |
| Ärikasum enne makse | −1536 € | 2737 € | −4417 € | 6317 € | −544 € | −9694 € |
| Aruandeaasta kasum | −1536 € | 2737 € | −4417 € | 6317 € | −544 € | −9694 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 15 753 € | 17 333 € | 9391 € | 19 721 € | 27 801 € | 30 567 € |
| sh käibevarad | 8780 € | 7837 € | 6622 € | 7832 € | 25 350 € | 26 553 € |
| sh raha | 2175 € | 176 € | 113 € | 90,00 € | 17 959 € | 19 967 € |
| Omakapital | 3227 € | 4763 € | −4974 € | −557 € | −6874 € | −6330 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 1856 € | 2500 € | 345 € | 408 € | 855 € | 973 € |
| Pikaajalised kohustised | 10 670 € | 10 070 € | 14 020 € | 19 870 € | 33 820 € | 35 924 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 20,5 % | 27,5 % | -53,0 % | -2,8 % | -24,7 % | -20,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -32,9 % | 32,6 % | -329,4 % | 375,6 % | -7,9 % | -85,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.