Registrikaart · Äriregistri kanne 11957876
LMI OÜ
- Registrikood11957876
- Asutatud2010 (16 a)
- Töötajaid 20255
- Müügitulu 2025231 347 €
- Sellel aadressil on registreeritud 27 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- LMI OÜ
- Registrikood
- 11957876
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 18.06.2010
- KMKR number
- —
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Ülikooli tn 12
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 68 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 5 töötajat viimases aruandes | +5 | |
| Müügitulu | 231 347 € | +17,4 | |
| Müügitulu muutus | 229 827 € → 231 347 € | +0,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3727305910
- Telefon+3727305990
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 231 347 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 231 347 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 229 827 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 231 347 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 236 189 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 185 216 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 165 246 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 166 280 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 5 |
| 2024 | 6 |
| 2023 | 6 |
| 2022 | 5 |
| 2021 | 5 |
| 2020 | 5 |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 5 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 231 347 € | 229 827 € | 231 347 € | 236 189 € | 185 216 € | 165 246 € | 166 280 € |
| Ärikasum enne makse | 30 422 € | 49 260 € | 82 510 € | 132 620 € | 91 876 € | 63 136 € | 55 773 € |
| Aruandeaasta kasum | 30 422 € | 49 260 € | 82 510 € | 132 620 € | 91 876 € | 63 136 € | 55 773 € |
| Tööjõukulud | 132 747 € | 114 727 € | 103 485 € | 90 914 € | 92 267 € | 91 031 € | 88 906 € |
| Varad kokku | 672 242 € | 643 723 € | 594 652 € | 518 158 € | 384 311 € | 271 750 € | 207 151 € |
| sh käibevarad | 672 242 € | 643 723 € | 594 652 € | 518 158 € | 384 311 € | 271 750 € | 207 151 € |
| sh raha | 151 394 € | 630 654 € | 579 939 € | 318 988 € | 206 427 € | 105 572 € | 48 581 € |
| Omakapital | 588 523 € | 558 101 € | 508 841 € | 426 331 € | 293 711 € | 201 835 € | 138 699 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 3000 € | 3000 € | 3000 € | 3000 € | 3000 € | 3000 € | 3000 € |
| Lühiajalised kohustised | 28 647 € | 30 550 € | 30 739 € | 36 755 € | 25 528 € | 19 915 € | 18 452 € |
| Pikaajalised kohustised | 55 072 € | 55 072 € | 55 072 € | 55 072 € | 65 072 € | 50 000 € | 50 000 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 5 | 6 | 6 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Omakapitali osakaal varadest | 87,5 % | 86,7 % | 85,6 % | 82,3 % | 76,4 % | 74,3 % | 67,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 13,1 % | 21,4 % | 35,7 % | 56,1 % | 49,6 % | 38,2 % | 33,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.