Registrikaart · Äriregistri kanne 11959674
Glass Walls OÜ
- Registrikood11959674
- Asutatud2010 (16 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 2025257 582 €
- KMKR numberEE101382339
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Glass Walls OÜ
- Registrikood
- 11959674
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 25.06.2010
- KMKR number
- EE101382339
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Peipsiääre vald, Alatskivi alevik, Veskiküla tn 3-3
- Aadress kehtib alates
- 11.12.2023
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Andrei Buk | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Andrei Buk | Juhatuse liige | 25.06.2010 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Andrei Buk | otsene osalus | 20.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 64 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 | |
| Müügitulu | 257 582 € | +17,8 | |
| Müügitulu muutus | 285 412 € → 257 582 € | -2,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725099337
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43999 | Muud eriehitustööd | Põhitegevusala |
| 37001 | Kanalisatsioon ja heitveekäitlus | |
| 49411 | Kaubavedu maanteel |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud eriehitustööd teenis ettevõte 2025. aastal 240 867 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud eriehitustööd EMTAK 2025 | 240 867 € |
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 12 903 € |
| 2025 | Kanalisatsioon ja heitveekäitlus EMTAK 2025 | 3812 € |
| 2024 | Muud eriehitustööd EMTAK 2025 | 285 292 € |
| 2024 | Kanalisatsioon ja heitveekäitlus EMTAK 2025 | 120 € |
| 2023 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 123 979 € |
| 2023 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 2483 € |
| 2022 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 120 979 € |
| 2022 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 7668 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 5086 € |
| 2022 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 1000 € |
| 2021 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 163 614 € |
| 2021 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 1665 € |
| 2021 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 455 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 150 € |
| 2020 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 243 535 € |
| 2020 | Tellingute ja tööplatvormide püstitus ja demonteerimine. Ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga EMTAK 2008 | 3246 € |
| 2020 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 2215 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 770 € |
| 2019 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 245 298 € |
| 2019 | Tellingute ja tööplatvormide püstitus ja demonteerimine. Ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga EMTAK 2008 | 24 319 € |
| 2019 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 722 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 240 869 € ehk 94 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Soome | 240 869 € |
| Eesti | 16 713 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 5 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 5 |
| 2020 | 5 |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 5 |
| 2017 | 7 |
| 2016 | 6 |
| 2015 | 5 |
| 2014 | 5 |
| 2013 | 4 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 257 582 € | 285 412 € | 126 809 € | 134 733 € | 165 884 € | 249 766 € | 270 339 € |
| Ärikasum | 5826 € | 17 439 € | −16 037 € | −35 872 € | 11 785 € | 755 € | 7018 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 5102 € | 17 322 € | −15 639 € | −36 018 € | 10 560 € | −121 € | 3809 € |
| Aruandeaasta kasum | 5102 € | 17 322 € | −15 639 € | −36 018 € | 10 560 € | 1597 € | 2092 € |
| Tööjõukulud | 156 768 € | 169 115 € | 71 178 € | 83 402 € | 113 603 € | 160 974 € | 163 947 € |
| Põhivarade kulum | 7982 € | 10 248 € | 10 238 € | 11 378 € | 8513 € | 11 388 € | 25 751 € |
| Varad kokku | 107 239 € | 68 396 € | 64 527 € | 71 236 € | 85 848 € | 92 456 € | 135 925 € |
| sh käibevarad | 25 744 € | 28 989 € | 17 332 € | 7116 € | 11 400 € | 15 357 € | 20 439 € |
| sh põhivarad | 81 495 € | 39 407 € | 47 195 € | 64 120 € | 74 448 € | 77 099 € | 115 486 € |
| sh raha | 66,00 € | 7932 € | 2455 € | 2484 € | 7683 € | 10 367 € | 6332 € |
| Omakapital | 10 900 € | 5798 € | −11 524 € | 4115 € | 41 633 € | 35 573 € | 35 975 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 2986 € | −14 336 € | 1559 € | 37 577 € | 28 517 € | 31 420 € | 31 327 € |
| Lühiajalised kohustised | 63 913 € | 62 598 € | 76 051 € | 67 121 € | 44 215 € | 56 883 € | 69 033 € |
| Pikaajalised kohustised | 32 426 € | — | — | — | — | 0,00 € | 30 917 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 5 | 3 | 3 | 5 | 5 | 5 |
| Ärikasum enne kulumit | 13 808 € | 27 687 € | −5799 € | −24 494 € | 20 298 € | 12 143 € | 32 769 € |
| Aruanne esitatud | 15.06.2026 | 25.06.2025 | 01.07.2024 | 30.06.2023 | 29.06.2022 | 23.07.2021 | 28.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 10,2 % | 8,5 % | −17,9 % | 5,8 % | 48,5 % | 38,5 % | 26,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2,0 % | 6,1 % | −12,3 % | −26,7 % | 6,4 % | 0,6 % | 0,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.