Referents Manufacturing OÜ
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 43 265 € seisuga 05.09.2026.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood11962096
- Asutatud2010 (16 a)
- Töötajaid 20233
- Müügitulu 202319 918 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Referents Manufacturing OÜ
- Registrikood
- 11962096
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 02.07.2010
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Suur-Sõjamäe tn 30
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
16/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 |
| Müügitulu | 19 918 € | +7,6 |
| Müügitulu muutus | 261 107 € → 19 918 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas 43 265 € | -15 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 25119 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine teenis ettevõte 2023. aastal 19 918 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2023 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 19 918 € |
| 2022 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 261 107 € |
| 2021 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 208 569 € |
| 2020 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 326 394 € |
| 2019 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 363 263 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 8 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 19 918 € | 261 107 € | 208 569 € | 326 394 € | 363 263 € |
| Ärikasum enne makse | −54 148 € | −86 504 € | −54 648 € | −33 854 € | 210 734 € |
| Aruandeaasta kasum | −54 148 € | −86 504 € | −54 648 € | −33 854 € | 210 734 € |
| Tööjõukulud | 8696 € | 73 850 € | 42 647 € | 35 478 € | 95 719 € |
| Varad kokku | 191 934 € | 223 554 € | 302 348 € | 340 631 € | 349 976 € |
| sh käibevarad | 13 802 € | 13 406 € | 73 976 € | 95 712 € | 82 636 € |
| sh raha | 50,00 € | 1197 € | 1508 € | 74,00 € | 1533 € |
| Omakapital | 4700 € | 58 848 € | 145 352 € | 199 570 € | 233 424 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 187 234 € | 164 706 € | 156 996 € | 141 061 € | 116 552 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 3 | 3 | 5 |
| Omakapitali osakaal varadest | 2,4 % | 26,3 % | 48,1 % | 58,6 % | 66,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -271,9 % | -33,1 % | -26,2 % | -10,4 % | 58,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 43 265 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.