Registrikaart · Äriregistri kanne 11963629
Katurandy OÜ
- Registrikood11963629
- Asutatud2010 (16 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025274 426 €
- KMKR numberEE101399005
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Katurandy OÜ
- Registrikood
- 11963629
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.07.2010
- KMKR number
- EE101399005
- Aadress
- Lääne-Viru maakond, Rakvere vald, Näpi alevik, Näpi tee 8
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 80 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 16 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 274 426 € | +18,1 | |
| Müügitulu muutus | 175 625 € → 274 426 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37258876517
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43911 | Müüritööd | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Müüritööd teenis ettevõte 2025. aastal 274 426 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Müüritööd EMTAK 2025 | 274 426 € |
| 2024 | Müüritööd EMTAK 2025 | 175 625 € |
| 2023 | Müüritööd EMTAK 2008 | 202 419 € |
| 2022 | Müüritööd EMTAK 2008 | 139 299 € |
| 2021 | Müüritööd EMTAK 2008 | 90 369 € |
| 2020 | Müüritööd EMTAK 2008 | 75 320 € |
| 2019 | Müüritööd EMTAK 2008 | 102 250 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 274 426 € | 175 625 € | 202 419 € | 139 299 € | 90 369 € | 75 320 € | 102 250 € |
| Ärikasum enne makse | 53 297 € | 18 433 € | 43 932 € | 27 133 € | 2117 € | −11 967 € | 28 654 € |
| Aruandeaasta kasum | 53 297 € | 18 433 € | 43 932 € | 27 133 € | 2117 € | −11 967 € | 28 654 € |
| Tööjõukulud | 42 811 € | 23 543 € | 18 850 € | 7441 € | 8135 € | 7464 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 217 463 € | 162 478 € | 105 874 € | 61 279 € | 63 278 € | 58 752 € | 82 251 € |
| sh käibevarad | 98 776 € | 40 366 € | 24 252 € | 27 484 € | 56 038 € | 45 399 € | 51 126 € |
| sh raha | 66 605 € | 22 540 € | 18 194 € | 26 052 € | 36 746 € | 32 472 € | 41 755 € |
| Omakapital | 170 709 € | 117 413 € | 98 980 € | 55 047 € | 27 837 € | 25 720 € | 49 347 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 21 160 € | 16 648 € | 4071 € | 1909 € | 4118 € | 2527 € | 32 904 € |
| Pikaajalised kohustised | 25 594 € | 28 417 € | 2823 € | 4323 € | 31 323 € | 30 505 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 78,5 % | 72,3 % | 93,5 % | 89,8 % | 44,0 % | 43,8 % | 60,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 19,4 % | 10,5 % | 21,7 % | 19,5 % | 2,3 % | -15,9 % | 28,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.