Andmete seisÄriregistri avaandmed — 01.11.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 02.11.2026Registris 372 075 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11967225

Osaühing ELCAR

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastuOÜ
  • Registrikood11967225
  • Asutatud2010 (16 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 2025151 974 €
  • KMKR numberEE101386979

Usaldusväärsuse indeks

56/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 01.11.2026
20102015202020252026Asutatud 15.07.2010Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 15.07.2010 2010, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 01.11.2026
Ärinimi
Osaühing ELCAR
Registrikood
11967225
Õiguslik vorm
OÜ
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
15.07.2010
KMKR number
EE101386979
Osa- või aktsiakapital
2556 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Raasiku vald, Kalesi küla, Mõisa tee 14
Aadress kehtib alates
21.06.2024

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 01.11.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 01.11.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Deniss Pristromski100 % · 2556 €Ainuomand02.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 01.11.2026
IsikRollAlates
Deniss PristromskiJuhatuse liige15.07.2010

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 01.11.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Deniss Pristromskiotsene osalus31.10.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 56 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg16 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu151 974 €+15,7
Müügitulu muutus185 447 € → 151 974 €-5,4
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 01.11.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
95311Mootorsõidukite remont ja hooldusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €56 tuh €111 tuh €167 tuh €223 tuh €201920202021222 860 €202220232024151 974 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Mootorsõidukite remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 151 974 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025151 974 €
2024Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025185 447 €
2023Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008181 658 €
2022Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008222 860 €
2021Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008216 065 €
2020Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008151 883 €
2019Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008140 299 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Müügitulu riikide kaupa (2025)

Majandusaasta aruanded

Kogu 151 974 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.

RiikMüügitulu
Eesti151 974 €

Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
00111120102011201220132014201520162017201820192020202120222023202412025
Töötajate arv aastate lõikes
Näita tabelit (16 aastat)
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20201
20191
20181
20171
20161
20151
20141
20131
20121
20111
20101

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu151 974 €185 447 €181 658 €222 860 €216 065 €151 883 €140 299 €
Ärikasum−1203 €−5037 €1048 €−5095 €88,00 €664 €1108 €
Kasum enne tulumaksustamist−1600 €−5915 €176 €−4775 €119 €480 €986 €
Aruandeaasta kasum−1600 €−5915 €176 €−4775 €119 €480 €986 €
Tööjõukulud11 491 €11 851 €11 851 €11 851 €10 897 €11 851 €11 851 €
Põhivarade kulum3728 €3519 €3500 €3180 €1671 €1540 €1158 €
Varad kokku21 589 €30 916 €33 495 €57 967 €56 360 €57 329 €53 931 €
sh käibevarad16 549 €22 148 €22 120 €43 092 €50 764 €50 062 €45 690 €
sh põhivarad5040 €8768 €11 375 €14 875 €5596 €7267 €8241 €
sh raha13 464 €9551 €7941 €8784 €1862 €1281 €3520 €
Omakapital7813 €9413 €15 328 €15 152 €19 927 €19 808 €19 328 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum5844 €11 759 €11 583 €16 358 €16 245 €15 789 €14 852 €
Lühiajalised kohustised9453 €15 275 €10 082 €32 921 €36 433 €37 521 €32 638 €
Pikaajalised kohustised4323 €6228 €8085 €9894 €0,00 €0,00 €1965 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111111
Ärikasum enne kulumit2525 €−1518 €4548 €−1915 €1759 €2204 €2266 €
Aruanne esitatud30.04.202625.04.202526.03.202401.06.202316.06.202208.06.202129.06.2020
Omakapitali osakaal varadest36,2 %30,4 %45,8 %26,1 %35,4 %34,6 %35,8 %
Puhaskasumi määr müügitulust−1,1 %−3,2 %0,1 %−2,1 %0,1 %0,3 %0,7 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Majandusaasta aruanded

e-äriregister

Aruanded on esitatud registrile alljärgnevate aastate kohta. Aasta peale vajutades avaneb selle aasta aruanne PDF-failina e-äriregistris, kust ta pärineb.

  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019

Allikas: e-äriregistri ettevõtjaportaal. Faile me ise ei säilita.

Maksuvõlg

EMTA · 02.11.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 02.11.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang